STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS. MELO TVIRTOVĖ
Alvydas VEBERIS. MELO TVIRTOVĖ

Alvydas Veberis

 

Pedofilų ir juos palaikančių tironų 

melo tvirtovė sugriuvo

 

Viešpats tarė: ,,Įsidėmėkite, ką pasakė tas neteisusis teisėjas.
Tad nejaugi Dievas neapgins savo išrinktųjų, kurie Jo šaukiasi dieną ir naktį, ir dels jiems padėti?"
(Lk 18:6-7)

 


Gaila, kad kai kurie buvo užzombinti net 8 metus!!! Nors tie, kurie turi nors kiek smegenų ir sveiką  mąstymą, visą šią istoriją suvokė. Ne veltui į Drąsiaus laidotuves suvažiavo žmonės iš visos Lietuvos. Jie  matė valdžios, teisėsaugos pareigūnų ir sisteminės žiniasklaidos ,,skalikų" melą. Lojalūs ,,skalikai'  iki šiol ,,tebeamsi". Aišku, ne už dyką, bet už Judo sidabrinius, kuriuos gauna iš visos tautos surinkto aruodo.


Kai šalį valdo ,,mėšlas"(pagal Seimo narį Saulių Stomą),  tai galime ,,grožėtis" tik tokiomis istorijomis. Jų šalyje begalė. Akla ir kurti tauta, kol nesuvoks, kad jie yra ,,avinai", tol taip ir bus. Seniai tokiems parazituojantiems išlaikytiniams reikėjo snukius išdaužyti, o jie iki šiol tyčiojasi iš dorų tautos piliečių. Dabar visus įkalino, užrišo skepetomis veidus nuo vadinamo koronaviruso. ,,Avinai" kenčia, tyli ir paklusta jų skleidžiamam melui. Nuo kada išlaikytinių valdžia rūpinosi žmogumi ir jų sveikata? Atsikvošėkite ,,avinai"!!!

 

nuotr. ,,puiki'' reklama. Milijonieriai dalija ubagams davinį. Trupiniai nuo ponų stalo. Nei gėdos nei sarmatos!


Valdžia vykdė ir tebevykdo žmonių dvasinimo politiką. Apie tai aš seniai rašiau, o pirmas man garsiai ištarė šiuos žodžius buvęs Panevėžio rajono meras, vėliau tapęs Seimo nariu Alfredas Pekeliūnas. Jo žodžiai su kaupu išsipildė.
Ar iki šiol dar visi akli matydami ką išlaikytiniai daro ne tik su našlaičiais,  senoliais, soc. remtinais,  išmetant juos  į gatves?  Palieka juos net be duonos kąsnio.

 

Ką maitvanagiai  daro su sveikais dirbančiais gyventojais, kurių duoną valgo? Visiškai jų problemų nesprendžia, jais nesirūpina, o mes nešiodami skarmalus galvojam, kad jie įsakymus leidžia dėl mūsų gerovės!!! Geriausiu atveju, jų rūpestis, metuose sykį pasireklamuoti gatvėse, dalijant  ubagams ,,žirnienės' davinį! Tokiais savo veiksmais jie turėtų skradžiai žemėn prasmegti. Taip nualinti tautą, o  rūpintis karais (,,rusai puola") ir kovine technika! Jų protus užvaldė kažkoks demoniškas absurdas.

 

Apie Garliavos pedofilijos bylą-žudikę Karolis Venckus

 

https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=10335:kaip-buvo-paimta-mergaite-is-venckienes-namu-slaptas-irasas-kaip-buvo-sugriauta-pedofilijos-byla&catid=47&Itemid=101