STRAIPSNIAI

Neringa Venckienė SU NAUJAIS 2021 METAIS
Neringa Venckienė SU NAUJAIS 2021 METAIS

Neringa Venckienė

 

„Iš savo patirties nesitikiu nieko gero Lietuvoje. Iki ausų supuvusi teisėsauga. Iki šaknų pasmirdusi žiniasklaida“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mieli mano FB draugai, sveiki sulaukę Naujųjų metų!

Šiandien, pirmąją Naujųjų metų dieną, niekas nepasikeitė. Tikriausiai niekas ir nepasikeis. O mes kasmet vis laukiame stebuklo. Viliamės, kad Naujieji metai bus kitokie. Kažin… Galvoju apie Lietuvą… Jau per toli nueita, jau per daug viskas sugadinta… kad kažkas pasikeistų.O juk vaikystėje mes tikėjome, kad gabiausi, darbščiausi… bus įvertinti. Kad niekšai bus paviešinti… Kad teisybė visada turi triumfuoti… Aišku, kiekvienas pasaulį matome savo skaudančia širdimi… Kiekvienas mūsų į aplinką žvelgiame iš savo patirties, iš savo varpinės…


Kalbu apie tai, kai „asilo beretė“ per klaidą perdavė man į rankas nuo Seimo ir JAV slėptą video įrašą apie 2012-05-17 prievartą Garliavoje. Video įrašas buvo nusiųstas visiems Seimo nariams, Vyriausybei, žurnalistams ir svarbiausia – Prezidentui G. Nausėdai. Jokios reakcijos. Ką tai reiškia? Kad prievarta prieš vaiką, prieš mane, tuo metu buvusią teisėją, jiems yra priimtina. Kad susmirdusios žiniasklaidos melaginga informacija apie įvykius Garliavoje 2012 m. gegužės 17 d. nebus paneigta.

 

  https://www.youtube.com/watch?v=ff_pmbC3Oy8&t=47s


Prievarta, melas yra pateisinama ir toleruojama. Šitie pūliniai tapę tokiais drąsiais. Jaučiasi tokie nebaudžiami… Teisiama aš, ne jie. Iš savo patirties nesitikiu nieko gero Lietuvoje. Iki ausų supuvusi teisėsauga. Iki šaknų pasmirdusi žiniasklaida. O juk teisingame pasaulyje, kokį mes suvokėme vaikystėje, turėtų būti viskas atvirkščiai. Jeigu nuskriaustas – kreipkis į teismą. Jeigu neteisybė – kreipkis į žurnalistus, jie padės. O kaip dabar? Nesikreipk nei į teisėsaugą, nei į žurnalistus, nes turėsi dar daugiau problemų.


Turėtų įvykti stebuklas, kad kažkas pasikeistų iš esmės. Kartais pamąstau, kad gerai, jog yra socialiniai tinklai. Gali rasti kitokių: nesuderintų, netrafaretinių, „neteisingų“ minčių… O tuo pačiu randi ir bendraminčių. Kaip bebūtų, ačiū už Jūsų mintis ir palaikymą, mano FB draugai. Nepraraskime vilties… Gerų Jums Naujųjų metų!