Žodis į skaitytojus

TIESA - atrodo toks  paprastas, savaime suvokiamas dalykas, kad  sprausti ją į kažkokius apibrėžimo rėmus netgi nėra reikalo.  Ir visgi ar tikrai suvokiame, kas yra ta tikroji tiesa? Ar vis dėlto tai yra apibrėžimas, sukaustytas stereotipų, ar mokslas, rūšiuojantis daiktus į teisingai suvokiamus ir į neteisingai suvokiamus.


 

Esame įsukti į pašėlusią gyvenimo karuselę, tad retai randame laiko susimąstyti, kas yra Tiesa. Deja, skubėdami ir lėkdami praleidžiame daug detalių, labai svarbių detalių, kurios mus priartintų prie supratimo esmės. Pavyzdžiui...

Laiko taupymo sumetimais ir skaitytojų patogumui, čia iš interneto į vieną vietą surinkta medžiaga, kuri pasirodė verta dėmesio.


 

Šis puslapis nėra religinis, kaip iš pirmo žvilgsnio gali kaip kam pasirodyti dėl pasitaikančių teologinių terminų. Tai matyt atsitiko todėl, kad straipsnius šia tematika daugiausiai rašo ne staliai, traktorininkai, valytojos ar kiti ūkiški žmonės, o piliečiai, linkę į dvasinius dalykus ar filosofiją – išminties meilę.


 

Šio puslapio tikslas, padėti suprasti tik vieną dalyką - nesistengdami suvokti TIESOS, patys tampame chaoso kėlėjais gyvenime to net nesuprasdami. Tokiu atveju piktintis aplink stiprėjančiu smurtu ir neteisingumu būtų gryna veidmainystė.
 

Susisiekite su mumis!