BIBLIJOS STUDIJOS, fondas

Popiežius vykdo Biblijos pranašystę...

Antikristas ir jo tarnai prieštaraudami Dievo įsakymams ir Dievo Žodžiui nori suvienyti bažnyčią. Ieško naujų landų ir mulkinimo metodų. Bažnyčia bus vieninga, jei kiekviena konfesija vykdys tos pačios BIBLIJOS nurodymus, o neiškraipys jos. Suvienitojas pats Dievas, nereikalingi jokie žemiški tarpininkai. Be reikalo popiežius užsiima propoganda. Tą laiką geriau skirtų skelbiant neiškraipytą Dievo Žodį ir atitaisytų katalikų bažnyčios klaidas padarytas ir daromas visai žmonijai. Tą pareigą Žemės planetoje atlieka vietoje Kristaus atsiųsta Šventoji Dvasia.
 

plačiau
 

Labdaros ir paramos fondo  „Biblijos studijos“ misija - teikti teisines paslaugas, konsultuoti, atstovauti įvairiuose įstaigose, gauti reikiamą informaciją, siekiant išspręsti atskirų asmenų problemas - invalidams, kaliniams, našlaičiams, nepilnamečiams vaikams, kuriais aplaidžiai rūpinasi jų tėvai, vienišiems nedarbingiems asmenims, mažai aprūpintoms šeimoms, bedarbiams asmenims, kurių gaunamos pajamos negali užtikrinti minimalaus gyvenimo lygio.
 

plačiau
 
 

Esu ne rašytojas, ne teisuolis ir ne keistuolis. Nesu ir tobulas, nes šiame pasaulyje tai niekam nėra duota. Esu paprastas kaimo valstiečio sūnus, gyvenantis šioje žemėje. Esu tas, kuris turėjęs ne vieną Dievo siųstą regėjimą bei priėmęs Kristaus nurodytą krikštą, kai sulaukiau penkiasdešimt metų...
 

plačiau
Kontaktai

Fondo vadovas Alvydas Veberis


Radvilų g. Nr 9, Staniūnų km.,

Velžio sen.,LT-38120, Panevėžio raj.

   Lietuva
  El. paštas: aveber1@gmail.com

          Tel. +370 659 68010


  Rekvizitai:

Labdaros-paramos fondas ,,Biblijos studijos”

kodas : 168973076,

   AB  ,,Swedbank”

  a/s LT517300010076812371


Jeigu neturite savo elektroninio pašto dėžutės, galite parašyti į fondą  tiesiai iš šio puslapio paspaudę


 

plačiau