STRAIPSNIAI » Videofilmai

Antanas Kundrotas nerimsta
Antanas Kundrotas nerimsta

Antanas Kundrotas nerimsta

 

Išvarė iš mitingo sisteminius LNK IR TV-3 žurnalistus, kurie skleidžia melą

 

https://laisvaslaikrastis.lt/antanas-kandrotas-isvareme-lnk-ir-tele-3-is-mitingo/

Kas sugebate skaityti ir suprasti titrus rusų kalba, paklausykite medicinos mokslo daktaro Vladimiro Zelenko, kuris išgelbėjo tūkstančius gyvybių. Jis tvirtina Izraelio teisme, kad vakcina pakenks milijonams iki 18 metų vaikų, o be jos visi liks gyvi ir patys pasveiks nuo bet kokio viruso. Kalba profesionalus specialistas, praktikas medikas, o ne tironų pakalikai-politikai...  
 

plačiau
Profesionalus intrigantas
Profesionalus intrigantas

           PROFESIONALUS INTRIGANTAS

 

KLASTA, MELAS, KORUPCIJA, ŽUDYNĖS, KARO KURSTYMAS...Spėk, kas viso to profesionalus meistras? Kieno tai plaukuota ranka?

 

 

http://https://videopress.com/v/Oq6qV6BK?fbclid=IwAR0uJD8HP34VWywYlRHH9eCDbvsYvJ95Xt5c7Zhsoaffh23DpTwWYT-SeXg

Masinė vakcinacija (rusų kalba)

Masinė vakcinacija. Jie žino, kad liko mažai laiko

 

https://www.youtube.com/watch?v=IrFVypc65iU

plačiau
ALVYDAS VEBERIS    N.VENCKIENĖ NUTEISTA ĮKALINIMU

Teismas  N.Venckienę nuteisė įkalinimu! Štai ir išlindo teisinės sistemos tikrasis veidas. Tai parodo, kad dirba gerai organizuota nusikaltėlių armija. Tai ne vienintelis atvejis. Tokių bylų Lietuvoje tūkstančiai.

 

https://youtu.be/W7XrHcDlwvU

 

plačiau
Kunigo Archpriesto Andrejaus Alešino pamokslas.
Kunigo Archpriesto Andrejaus Alešino pamokslas.


Dalinkitės, kol šio video neužblokavo!


Stiprus KUNIGO Archpriesto Andrejaus Alešino pamokslas.


Dėkoju Kipro bažnyčios kunigui Andrejui Alyoshin už drąsą, tiesą ir ištikimą tarnystę Kristui ir žmonėms!
Po šio pamokslo  Andrejui uždraudė pamokslauti.


Na, visokie Adamkai, Grybauskaitės, Nausėdos, Landsbergiai, Šimonytės, Verygos, Dulkiai... ir visokio raugo ES bevaikiai išgamos, reklamuodami vakcinas atsakykite, kam jūs tarnaujate? Paprieštaraukite su savo ,,skalikų" armija, kurie ,,amsi" nuo ryto iki vakaro, šio Dievo tarno žodžiams.


Dievas daug kartų ištarė žodį,- NEBIJOKITE! Stiprus žodis. Šaunu, kad atsiranda tokių, kurie drįsta pasakyti TIESĄ ir nebijoti tironų-antikristų. Įstatymo raide kalbėjo fariziejai, bet jų darbai skyrėsi nuo žodžių. Svarbu, kad ta kalba būtų ne dėl Judo sidabrinių, kurie panaudojo nešvariems savo tikslams pandemiją, karantiną, vakcinas, melagingas patikras...,bet pasakytų Tiesą iš širdies pagal Dievo Žodį. Jei Dievo apsaugą turėsime, tai net gyvatės nuodai nepražudys, o ne tik besimptomiai virusai, kurių aplink begalės..

.

https://www.facebook.com/Shukshinamaria/videos/496352471401244

  

Visko pradžia ir pabaiga
 Visko pradžia ir pabaiga

Svarbiausia - Dievo Žodis

 

Visko pradžia ir pabaiga

 

 

Du dešimtmečiai, kai iš šios teritorijos  skelbiamas Dievo Žodis. Šėtonas bandė suklaidinti. Ąžuole kabojo nebylus vyriškos išvaizdos (neva Kristaus)  drožinys-stabas. Buvo atvežta, po pasaulį keliaujanti,  Fatimos Marijos gipsinė skulptūra (garbinamas stabas). Namai papuošti kryžiumi, Marijos skulptūromis ir kt. dirbiniais. Dievas galingesnis. Įkūrus ,,Biblijos studijos" Fondą viso to niekalo, pasibjaurėtino Dievui, neliko. Kaip įrodymą Dievas namus apjuosė vaivorykšte, prikėlė jaunuolį Modestą pasmerktą myriop, parodė ne vienam kelią į išsilaisvinimą nuo kančių. 

 

http://www.tiesoskariai.lt/lt/straipsniai-65/lt/alvydas-veberis--kokia-zinia-skelbia-veliava--202.html?fbclid=IwAR2lmieFXvzwbHIOIrMP-f9cKF_rcEOI8tGcWiA59WJ7SRQp11ZX1tN1Ydg

Genocido banga
Genocido banga

Genocido banga

 

Skiepai, tai eksperimentas su žmonėmis.   Žvalus 77 m. senolis atėjo pėsčiomis pasiskiepyti ir po skiepo už minutės mirė. Visi sistemos išlaikytiniai trimituoja, kad mirė  ne nuo skiepo. Kur dar tokių durnių galima rasti, kad tuo patikėtų?

 

https://www.youtube.com/watch?v=vKUtUrZNjtc&fbclid=IwAR3vZITe0c2hKgp0Y8qkrogefEkHg1o0cX8KFpIUNa7xntoXRfyftAtpk5A