STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis . SOVIETINIAI METODAI NESIBAIGIA (tęsinys)
  Alvydas Veberis  .  SOVIETINIAI METODAI NESIBAIGIA (tęsinys)


 

Alvydas Veberis

 

SOVIETINIAI METODAI NESIBAIGIA

 

 

 

nuotr. Pakruojo r. policijos pareigūnas Tamošauskas laukė  ,,aukos'' (R.Vaitekūnienės) prie Panevėžio psichiatrijos skyriaus. 


 

Daugelį metų Pakruojo rajono gyventoja Ramutė Vaitekūnienė niekaip negali rasti Tiesos, Lietuvos ,,Gerovę" kuriančioje ,,teisinėje‘‘ Valstybėje. Ne tik sužlugdytas jos šeimos verslas, patirti didžiuliai materialiniai nuostoliai, nesibaigia psichologinė įtampa, kurios išdavoje nuo infarkto mirė jos vyras, bet ir ji pati kankinama, ir gniuždoma mafijinės sistemos ,,maitvanagių''. Apie šią istoriją ne kartą rašė ir teismo posėdžiuose dalyvavo leidinio vyr. redaktorius A.Drižius. Paskutiniame leidinyje aprašyti įvykiai, kai Tiesos ieškotojai susidorojami pagal sovietinę (tarybinę) metodiką.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yh5myc-SqdM

Daugumoje Lietuvoje išlikę KGB darbuotojai, kurie tęsia jų darbą, užimdami aukščiausius šalies postus. Pas Panevėžio teismo psichiatrijos skyriaus ekspertus, garbaus amžiaus moteris, lydima dukros ir iš paskos siunčiamų Pakruojo policijos pareigūnų (Tamošauskas), atvyksta jau antrą kartą.

Ją siuntė ir nurodymą užduočiai vykdyti davė Telšių teismo teisėja Vitalija Liauzginienė. Mafijai reikia aukų ir kraujo. Atvykus į skyrių, Panevėžio teismo psichiatrijos skyriaus gydytoja-psichologė Eglė Zubienė nedviprasmiškai pareiškė, kad policijos palyda perteklinė. Jiems lydėti ir gaišti laiką, naudoti Valstybės lėšas, nebuvo jokio reikalo. Pakruojo policijos darbuotojai iš anksto buvo perspėti, kad moteris vyksta lydima dukros. Nepaisant to, Pakruojo policija atsekė ir laukė R.Vaitekūnienės prie skyriaus. Ar ne geriau tuo laiku gaudytų per sieną atklystančius pabėgėlius su kuriais negeba susitvarkyti ministrė Agnė Bilotaitė?

 https://www.youtube.com/watch?v=cio9FTlarU4