STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis DVIGUBA KANČIA: EITI Į TEISMĄ IR GELBĖTI NYKSTANČIĄ LIETUVĄ
 Alvydas Veberis    DVIGUBA KANČIA: EITI Į TEISMĄ IR GELBĖTI NYKSTANČIĄ LIETUVĄ

 Alvydas Veberis

 

DVIGUBA KANČIA: EITI Į TEISMĄ IR GELBĖTI NYKSTANČIĄ LIETUVĄ

 

 

 

 

 

 

                                                                KVIETIMAS

 

2020 metų rugsėjo mėn. 4 d. 17 val. Panevėžyje, Aukštaičių g.4, įvyks ,,Drąsos kelio“ politinės partijos kandidatų į Seimą susitikimas su rinkėjais. Panevėžiečius ir miesto svečius, po korumpuotų banditų aukos (N.V) tampymo po teismus, vieną doriausią Lietuvos moterį, buvusią Kauno apygardos teisėją, Seimo narę Neringą Venckienę pasitiks su kompozitoriaus ir kandidato į Seimo narius Rimanto Švaplio sukurtu himnu, jos įkurtai partijai ,,Drąsos kelias". 

 

Būtinai atvykite, dalyvaukite, paklausykite ir įvertinkite. Susitikime dalyvaus buvusi Kauno apygardos teisėja ir Seimo narė Neringa Venckienė, buvęs Seimo narys, dvasininkas-kunigas Jonas Varkala, medicinos profesorius, habilituotas daktaras Eduardas Vaitkus, verslininkė Laimutė Visockienė, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Algirdas Endriukaitis, jums gerai žinomi kandidatai-panevėžiečiai,- aktyvi visuomenininkė, buvusi teisininko K.Čilinsko Jungtinio demokratinio judėjimo Panevėžio skyriaus pirmininkė Rita Jusienė, aktyvus visuomenininkas, kompozitorius, teologas-evangelistas, meno kolektyvų vadovas Rimantas Švaplys ir kt.

 

Jeigu norima išvysti šviesą tunelio gale, būtinai dalyvaukite susitikimuose, patarkite, diskutuokite, teikite pasiūlymus... Ankstesnės partijos jau 30 metų vis žada Lietuvos gyventojams rojų ir įvairiausiais būdais vilioja rinkėjus. Nelipkite dar sykį ant to paties grėblio. Būkite budrūs! Susitikimo metu parodysime Garliavos įvykių vaizdo įrašą, kuris akylai buvo slepiamas ne tik nuo visuomenės, Seimo narių, bet neperduotas net Amerikos teismui, prikurpus Neringai Venckienei net 39 kaltinimus!

 

Būtina pastebėti, kad ne tik kiekvienas doras žmogus, ar ta pati Amerika, bet visas pasaulis turi pakraupti pamačius tokius susidorojimus su neliečiamybę turinčiu asmeniu, kai savo neliečiamame būste, privačioje valdoje plėšiama, panaudojus fizinį ir psichologinį smurtą, mergaitė. Būtina ne tik panaikinti visus sukurptus kaltinimus, bet iškelti baudžiamąsias bylas visiems susidorotojams – Konstitucijos ir įstatymo pažeidėjams. Gaila, kad Amerika per daug myli mūsų valdančiuosius, bet ne mūsų piliečius, tad kaltinimus nepanaikino, o tik sumažino.  Iš jų liko vos menkaverčiai keturi.  Tai generalinės prokuratūros sukurptas melas, kurį net aštuonerius metus įkyriai skleidė valdžios institucijos ir sisteminė žiniasklaida. Pagrobimo įvykius pamatykite savo akimis. Jūsų akys jums nemeluos. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

 

Šiame video. Lietuvos teisėsauga ir jos vadovai, grobiant mergaitę iš neliečiamybę turinčios teisėjos N.Venckienės namų, brutaliai išlaužus duris, išdaužius langus, ciniškai vieningai teigė: ,,Nebuvo nei psichologinio nei fizinio smurto". Kokias reikia turėti kiaulės akis, kad tokiu brutaliu melu įtikinėti visuomenę, o nekaltus piliečius dešimtmetį tąsyti po teismus? Tai baisūs nusikaltėliai, kurie patys savęs neteisia. Tik dėl tokių valdžios veikų atsiranda Tadai Blindos, A. B.Breivikai, Big Ladenai ar fašizmu besidomintis 21 metų jaunuolis Gediminas Beržinskas, kuris šiandien varsto teismo duris. Jis  norėjo susprogdinti su savadarbe galinga bomba Vilniuje vyriausybės pastatą. 

 

 Šį kartą įvyko klaida ir bomba nesprogo. Jo tikslas kenkti visai infrastruktūrai ir daryti valstybei finansinę žalą. Ar tokius veiksmus neiššaukia valdžios patyčios iš šalies gyventojų? Kas gali paneigti, kad neatsiras nauji studentai nepatenkinti sistema ir pakils ne tik pastatai, bet ir juose sėdintys išlaikytiniai, kurie tyčiojasi iš savo tautos piliečių? A. B. Breivikas, nežiūrint į jo padarytą žiaurų nusikaltimą, už netinkamas kalinimo sąlygas prisiteisė virš 35 000 eurų. Kaimyninėse valstybėse teisingumas egzistuoja net kaliniams, priešingai nei Lietuvoje, kur vyrauja teisinis nihilizmas - susidorojimai su jiems neįtikusiais, tiesos ieškančiais piliečiais. Todėl ne tik laisvėje, bet ir įkalinimo įstaigose vyksta prekyba narkotikais, cigaretėmis, viešpatauja išlikę nuo tarybinių laikų kastos... To pasekoje iš įkalinimo įstaigų nuteistieji išeina sulaužytais likimais.  Jie sukauptą įtūžį panaudoja blogiui. 

 

Pasiteisina Dievo žodžiai, kad nieko nėra uždengta, kas nebus atidengta. Taip akylai slėptas video įrašas išvydo šviesą:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ff_pmbC3Oy8

 

 

TEISMŲ MARATONAS PANEVĖŽIO APYGARDOS TEISME TĘSIA DARBĄ

 

 

 

Rugsėjo 4 d. 9 val. Panevėžio apygardos teisme tęsiamas vienas gėdingiausių  Lietuvos degradavusios sistemos, buvusios parlamentarės, Kauno apygardos teismo teisėjos Neringos Venckienės,  teismų maratonas. Kaip informavo Panevėžio apygardos teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene) Jolita Gudelienė teismo posėdžiai bus vieši. Teismo posėdžių kolegija nepasikeitusi. Bylą nagrinės trijų teisėjų kolegija: Valdas Meidus, Jolanta Raščiuvienė, Valdas Ciesiūnas. Posėdžiai numatyti rugsėjo 4, 7,10,16 d. bei spalio 5 d.  Pradžia 9 val. ryto.

 

NUOLANKŪS VERGAI

 

Vieša paslaptis, kad teismų darbą įtakoja aukščiausi šalies vadovai. Turbūt aktyviausiai 10 metų tuo klausimu dirbo Dalia Grybauskaitė. Ji, manau, aktyviausia Lietuvoje sovietinė diktatorė, kuriai talkino faktinis Lietuvos vadovas prof. Vytautas Landsbergis. Jų pastangomis taip sukonstruota sistema, kad ji apstatyta tik jiems lojaliais KGB struktūrų sovietiniais palikuonimis, kurie  liko užslaptinti net 75 metams.   

 

Jie aktyviai tebevykdo tautos naikinimą. Sugriovė santvarką, kad išvogtų Lietuvą, o tautos piliečius pavertė ubagais arba privertė išvykti iš savo šalies duoneliauti svetur. Tą patį dabar daro su kaimyninėmis šalimis. Prieštaraujantys sistemai, baisiau nei sovietiniais laikais, neaiškiomis aplinkybėmis arba dingsta, arba uždaromi į psichiatrijos ligonines, kad išeitų iš ten daržovėmis arba tiesiai į kapus (buvusi policijos pareigūnė Skaista Rakauskienė ir kt.). Kiti persekiojami, daromos kratos, blokuojami internete, baudžiami, įkalinami, netgi žudomi.

 

Tuo tarpu mes mokome Baltarusiją, kaip jiems tvarkyti savo namuose, savo vidaus reikalus. Ne gana to, sistemai ,,pavojingų“ nuomonė ignoruojama, pasitelkiant sisteminės žiniasklaidos ,,skalikus“, parsidavusius už Judo sidabrinius. Šie sistemai neįtinkamą asmenį  apjuodina iki absurdo.  Ne veltui niekas netiria dingusių, nes tai daroma sistemos rankomis. Jie visą tai žino, o nuo visuomenės slepia. Paminėsiu tik keletą: kas nužudė teisėją J.Furmonavičių, verslininką Andrių Ūsą, Violetą Naruševičienę, karininkus  Jurą Abromavičių ir  Vyt.Pociūną, Drąsių Kedį, aktyvų visuomenininką ir žurnalistą Pranciškų Šliužą, Kauno apygardos teismo pirmininko Alberto Milinio įsūnį Vaidą Milinį...?

 

Valdžia ir žiniasklaidos ,,skalikai“  be vargo  gali pritempti iki to, kad tai N.Venckienės darbas! Tą įnirtingai darė ir bando daryti toliau. Tuomet kas kėsinosi į A.Drižiaus, N.Venckienės ...gyvybes? Gal jie patys norėjo nusižudyti? Juk įkalinimo įstaigose tokios egzekucijos atliekamos. Tuomet nelieka liudytojų, neveikia tik tuo metu kameros, netyčia užmiega apsauginiai...  Didžioji visuomenės dalis – padaryti ,,avinais“ patiki per LRT ir kitas informacijos priemones skleidžiamu melu, tačiau vis didesnė visuomenės dalis bunda.  Melo kojos trumpos. Dėl tokios šalies destrukcijos visi D.Grybauskaitės pavaldiniai drebino kinkas.

 

Juk ji tvirtina teisėjus, prokurorus, ministrus  juos skiria ir atleidžia iš  atsakingų pareigų. Keista skaityti ar klausyti nuomonės, kodėl nekeliamos bylos didžiausiems Lietuvos nusikaltėliams V.Adamkui, dėl įkurto Lietuvoje Antaviliuose JAV ČŽV kalėjimo, D.Grybauskaitei ir jos šalininkams, dėl dujų laivo ,,Independence“ pirkimo, paskolų su beveik 10 % iš JAV paėmimo, kai buvo reali galimybė gauti už nepilnai 3 % metinių palūkanų,  V.Landsbergiui už veiksmus apie kuriuos atvirai kalba prof. Bronius Genzelis, buvęs krašto apaugos ministras Audrius Butkevičius, buvęs Seimo narys Vyt. Šustauskas, Žilvinas Razminas, signataras Z.Vaišvila, rašytojas V.Petkevičius  ir visa eilė kitų?

 

Jų veiksmais įtakojamos ir kiršinamos kaimyninės šalys revoliucijoms ir  karui.  Vieša retorika skatina, kad  kuo daugiau jose būtų  aukų.   Naikinami savo šalyje neįtinkantys jiems piliečiai. Kuo baigėsi  naftos perdirbimo įmonės  Mažeikių naftos pardavimo machinacijos? Nušalintas  prezidentas Rolandas Paksas, nužudytas G.Kiesus, jo sūnus ir vairuotojas. Kai kas dienas leidžia įkalinimo įstaigoje. O kaip su Pakaunės įvykiais ir jų dalyvių paslaptingomis mirtimis, geležinkelio tilto per Bražuolės upelį susprogdinimo ,,paslaptimis“, kurpiant planus  apkaltinti Rusiją ir sukelti chaosą – priešpriešą su Rusija?  Nenusisekus vienur, nusikaltimai daromi kitur.

 

 Lietuvos valdžia rūpinasi ne savos piliečių problemomis, šalies gerove,  bet aktyviai  kišasi į kaimyninių  suverenių Valstybių reikalus.  Nepasisekus ir pasėjus destrukciją Ukrainoje, dabar įlindę tą daro Baltarusijoje. Vietoje ,,Baltijos kelio“ minėjimo (kuris sunaikino Valstybę) didžiausias akcentas liko Baltarusijos keliui su kiršintojais prezidentais, ,,skaliku“ A.Tapinu ir Vyt. Landsbergiu priekyje. Abu pastarieji  garsiai trimitavo, kad reikia kraujo ir aukų!  Iki ko nusirito! Tauta tiek išgąsdinta, kad su ,,barškančių puodynių“ vadovavimu, talkinant globalizacijos tironams,  užčiaupė net sveikiems ,,žiaptus“ kaukėmis ir  be teismo sprendimo įkalino namuose!

 

Dusina ne tik senius, bet dabar  suvarytus į mokyklas tą patį darys su  jaunąja karta. Dusins, su deguonies stygiumi, mokinius. Tai visiškos patyčios, asmens laisvės apribojimai, kai piliečiai negauna mėnesių mėnesiais med. pagalbos ir miršta prie ligoninių durų. Valdžia pasiteisina isteriška koronaviruso epidemija, kurios net nėra. Tą pripažįsta Pasaulinės medicinos mokslininkų asociacijos.  Tam mistiniam virusui COVID-19  pasaulio medikai neturi net kokybiškos patikros! Apie tai suorganizuotame mitinge Vilniuje kalbėjo gydytojas hematologas Eduardas Vaitkus.  Jis pareiškė, kad sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, talkindamas pasauliniams tironams ir puikiam asmeniniam verslui,  meluoja.

 

"Veryga liepė su kauke būti, sakė baus, jei neklausysiu. Sakė, dar tėvus įskųsti, jeigu jie be kaukės bus. Aš sakau, aš nenoriu būti vergu. Aš sakau, ministerijos tinklalapyje yra parašytas melas. Tai tokiu atveju noriu paklausti jūsų, Lietuvos piliečiai, pasakykite man, nesusipratėliui, kaip aš galiu tikėti, kad Veryga daugiau nemeluoja?", — sakė Vaitkus.

Vėliau jis skandavo šūkį "Verygą lauk!", prie kurio vėliau prisijungė mitingo dalyviai. Jis kėlė klausimą, ar koronavirusas iš tikrųjų buvo "rimta problema" ir sakė, kad valdžia nepripažins savo klaidų ,,valdant“ koronavirusą.

 

Pagrindinės politinės  kriminalinės bylos, šalies ekonominė, politinė, teisinė veikla  buvo D.Grybauskaitė įtakojama. To pasėkoje teismai ir politikai nėra savarankiški. Jie nuolankiai vykdė Prezidentės valią, todėl bet kokie politikų nusikaltimai suduždavo, kaip jūros  bangos į krantus. Dabar tas darbas tęsiamas susikibus rankomis ,,šventai“ trejybei,- V.Landsbergis, V.Adamkus, D.Grybauskaitė. Sąstatą papildo naujas paklusnus užduočių vykdytojas ir robotukas-manekenas Gitanas Nausėda. Gal tai velnio atsiųsta ,,Piktoji Dvasia“? Gal taip Dievas mus baudžia, kad tinkamai nesipriešinam, ko reikalauja ir mūsų Konstitucija, kai mes skurdinami, kai iš mūsų tyčiojamąsi, atiminėjami vaikai, žudomi kovojantys už tiesą, kad mes bailiai? Dievas sako:  Nebijokite! ,,Bailiai” eis į pragarą“, tad pabuskime, neleiskime mus naikinti, tyčiotis iš mūsų, žeminti mus ir t.t. Turime eiti drąsos ir tiesos keliu, kol nesulaukėme tikros Dievo rūstybės, kaip atpildą dėl nieko neveikimo prieš blogį. 


Tuo tarpu savo Facebook puslapyje Saulius Skvernelis dėl Baltarusijoje Prezidento  rinkimų ir ten kilusio visuotinio konflikto tarp Aleksandro Lukašenkos ir kitų valstybių samdytų riaušininkų, rašo: ,,Sunku suvokti, kiek reikia būti įsikibus valdžios ir nekęsti savo Tautos, kad dėl įžeistų ambicijų, ryžtumeisi kenkti savo Valstybei ir jos žmonėms. Jei sprendimai, apie kuriuos šiandien kalba Lukašenka bus priimti, jie pirmiausia kirs pačiai Baltarusijai.“ Deja, ponas Skverneli, tai akivaizdus melas. Baltarusijai tai nieko nesmogs, o štai Lietuvai tai taip smogs, kad maža nepasirodys. Prarasim darbą ir šimtus milijonų, kai didžioji mūsų tautos dalis badauja. Tad, matomai, Lukašenka teisingai pasakė (gal apie komjaunuolį Linkevičių), kad lietuviai per daug nutuko, tai pradėjo Baltarusijai dėti sankcijas. Protingi žmonės nesidaro priešų ir ypač iš mums draugiškai nusiteikusių kaimynų. Priešus daro tie, kurie nori sunaikinti Lietuvą ir jos žmones.  

 

Po tokiu viešu S.Skvernelio pareiškimu nelieka nieko kito, kaip pasiūlyti veidrodį, kad pasižiūrėtų Lietuvos ,,elitas“ į save. Pasikartosiu. Netiesa, kad nukentės Baltarusija. Pirmiausia dėl tokių tironų veiksmų nukentės Lietuva.  Įžvalgesni suvokia, kad  visais įmanomais būdais tas daroma. Skatinama ne pramonė, jos vystymasis, švietimas, ekonomikos vystymasis, bet dėmesys nukreipiamas į kaimynines šalis ar  kažkokias rietenas  Skvernelio  keliukui, tautinės vėliavos iškėlimą, algų didinimą dykaduoniams-išlaikytiniams, viešuosius pirkimus dėl nereikšmingų fontanų įrengimo Prezidentūros kieme ar Panevėžio aikštėje, kur dar veikiančius,   visiškai tinkamus naudoti griauna, kerta medžius,  o rengia naujus, kad galėtų lengva ranka gauti ,,otkatus“ ir lengvai įsisavinti ES lėšas.

 

Tokios lėšos  švaistomos blogos kokybės keliams, pradėtiems ir nebaigtiems  stadionams, kaimo  mokyklų renovacijoms, kurios uždaromos...  Dar sunkiau suvokti Lietuvos ,,robotukus“  vykdančius ES, JAV  tironų (pagrinde žydų) valią. Netrukus pasipylė  komentarai ir diskusija. Vitalijus Andriukaitis klausia: ,,Mielasis Skverni, o jūs labai mylite savo tautą? Čia taip įsivaizduojate savo meilę? Kojomis į priekį? Kažkas ryškiai su jūsų elementaria altruistiška logika yra ne taip!!! Reiktų pasitarti su gydytoju, vaistininku ar veterinoriumi!”

 

nuotr. Lietuvos tironija vykdo korumpuotų teismų sprendimą privačioje valdoje.  Galimai pagal  diktatorės, buvusios prezidentės  D.Grybauskaitės valią, kuri  nepaliekan prezidento rūmų Daukanto aikštėje (priaugo, kaip grybas prie medžio. Ši prie kėdės).   

 

PRABUSK LIETUVA !

 

Kandidatas į  Seimo narius Rimantas Švaplys savo įžvalgose rašo: ,,Nematau kito kelio, tik drąsos, susikalbėjimo ir IŠMINTIES. Visą laiką sekiau įvykius, susijusius su Drąsiaus Kedžio,  visos aplinkos, visų įvykių dramą. Drąsiaus drąsa pagimdė politinę partiją ,,Drąsos kelią“. Jeigu vaikų grobimai, tvirkinimas, prekyba būtų vienintelė problema tautoje, gal būtų galimi kiti šios bjaurasties naikinimo būdai. Deja, esame įklimpę į tokį politinį, dorovinį, ekonominį purvą, jog dar reikės labai daug drąsos, išminties visapusiam apsivalymui.

 

      Esama sistema, ideologija yra geriausia terpė amoraliai gyvensenai.  Čia negali, būdamas net valdžioje, būti teisingu, moraliu.   Bjaurų gyvenimą lemia bjaurios ideologijos, spragos įstatymuose, leidžiančios vešėti korupcijai, amoraliai teisėsaugai, ir visokiam kitokiam blogiui. Turiu omenyje ydingą partinę demokratiją, pačius rinkimus, kas trukdo išmintingiausiems, doriausiems, savo sričių žinovams būti valdžioje. O ši demokratinė betvarkė gimdo būtent tai ką turime. Dažnai girdime dejuojant, jog nėra demokratijos. Kaip nėra? Ten, kur visuotiniai rinkimai – ten ir demokratija. Čia ir padariau loginę klaidą. Esamoje sistemoje nėra ir negali būti visuotinių rinkimų – yra visuotiniai balsavimai, o renkame ne mes. Tikri rinkimai galimi kitoje terpėje, kurią tauta privalo susikurti“.

 

Tenka dar ir dar kartą priminti, kad nieko nėra uždengta, kas nebus atidengta. Visi privalo užsidirbti duoną savo prakaitu, o išlaikytiniai savo pareigas atlikti tinkamai pagal tautos, o ne savo iškreiptus įnorius. Nenubaustas neliks nei vienas. Tai nebūtinai žmonių valia. Dievo teismas be kliaudos. Raginu, prabuskit! Jokie ,,otkatai“ ir prisigrobti turtai nepadės. Pasaulyje daug tokių pavyzdžių. Vieni tironai atsiduria kartuvėse, kiti kalėjimuose, treti patys nusižudo.

 

Nejaugi nesuvokiate, nuoseklūs genocido vykdytojai, kad ir  šioje tautoje gali atsirasti naujas Tadas Blinda,  Breivikas ar Osama bin Muhamedas bin Avadas bin Ladenas, ar studentas su bomba rankose, kuriems visiškai nesvarbus  jūsų statusas? Nebus priežastis ir  jūsų apsauga, kad  nušluotų jus nuo žemės paviršiaus be jokių spektakliams sudarytų rinkimų, kuriais maitinate liaudį? Juk patys šaukiatės aukų. Įsivaizduokite save jų vietoje. Gal apsiraminsite? Linkiu geriausio. Susimąstyti ir nustoti tarnauti šio pasaulio kunigaikščio (velnio) ir jo šalininkų užmačioms.

 

M.Kadafis pareikalavo Jungtinių Tautų atsakyti už nužudytus žmones, sukeltus karus ir t.t., tad po dviejų metų buvo nužudytas, kad padarė tautą turtingą, kad davė kiekvienam piliečiui, net nedirbant, po kelis šimtus dolerių, nemokamai kuro ir t.t. Taip pat pasielgė JAV tironai su  Rokfelerio draugu verslininku Aaronu Russo, kai šis nesutiko su jų planu naikinti pasaulį ir gyventi tik dėl savo interesų.  Jis viešai išsakė jų tikslus. Netrukus buvo nužudytas. Reikia nepamiršti, kad Tiesos neįmanoma nužudyti, tad Dievas siųs vėl ir vėl, kurie sakys ir reikalaus Tiesos!