STRAIPSNIAI

Vladimiras Troščenka . Senstelėjusi ,,viešmergė" kviečia skiepytis
 Vladimiras Troščenka .    Senstelėjusi ,,viešmergė

25 vasario  2021 m

Vladimiras Troščenka 

 

SENSTELĖJUSI ,,VIEŠMERGĖ" KVIEČIA SKIEPYTIS 

 

Šiandien naršydamas internete atkreipiau dėmesį į kažkokios Agnės Jagelevičiūtės  jautrų kreipimąsi į visuomenę: ,,AŠ STOVIU IR LAUKIU SKIEPO".

 

  Pagalvojau kas gi čia nutiko? Visam pasaulyje didžiausia problema yra suvaryti nepaklusnias ,,avis" skiepijimuisi (ir grasinimais ir picomis, kuo tik nebando suvilioti) , o čia vargšė visų pamiršta, senstanti ir aiškiai padėvėtos išvaizdos "viešmergė" nesugeba gauti skiepo. 

 

  Atsiverčiau jos "jautrų" video kreipimąsi. 

Na visų pirma įspūdis labai nemalonus. Nenuostabu jog ši ,,viešmergė" yra tik trečiarūšis, antraeiliems vaidmenims kviečiamas kūnas. Vaidinimas siaubingas. Stanislavskis tikrai pasakytų "NETIKIU". 

 

   O labiausiai rėžia ausį jos balsas. Toks skardžiai lūžinėjantis, dažniausiai tai būna dėl besaikio pigaus alkoholio vartojimo ir nuolatinio seksualinių partnerių keitimo. Nueikite į Vilniaus geležinkelio stoties rajono Sodų gatvę, ten renkasi būtent tokiu balsu savo paslaugas reklamuojančios moteriškaitės.

 

   Nežinau, gal Agnutė ir klipo režisieriai čia specialiai parinko tokį balso skambėjimą, nes kaip išgirdau ją klipe, šį influencerė jau ilgą laiką be savo teisėto partnerio, nes jis kažkur Kinijoje ir jį ten nuolat testuoja. O kaip žinia vienišai likusiai aktorei nieko kito nelieka tik skandinti išsiskyrimo liūdesį alkoholyje, įvairių guodėjų kompanijoje. Toks savotiškas meninis ėjimas - ,,tipo čia jūs nesikiepijantieji kalti dėl to, kad aš taip žemai kritau". 

 

  Bet labiausiai man patiko jos pareiškimas: ,,Aš jau dabar pasiskiepyčiau, bet atiduodu savo skiepą tiems, kam jo labiau reikia, medikams, mokytojams ir senjorams". Ir toliau buvo dramatiškas akių nudelbimas ir gilus iškvėpimas (per silikonines, apdribusias ir nemaloniai nutampytas lūpas).  Koks kilniaširdiškumas. O šita VIEŠMERGĖ paklausė ar jos skiepas yra reikalingas tiems išvardintiems žmonėms?

  Beje aš skiriu šiai viešmergei ir jos šeimai savo, ir savo šeimos skiepus. Tegu viešai susileidžia ir paskatina kitas tokias pat susileisti sau vakcinas. 

 

p.s. Būčiau atsargus su tokiomis kaip Agnutė. Tokio pat balso turėtojos, kurios renkasi prie Vilniaus geležinkelio stoties, yra pavojingos ne tuo ką jos gali padaryti, o tuo kas veisiasi pas jas viduje. Po bendravimo su jomis, jokie skiepai nebepadės.

 

https://www.delfi.lt/veidai/zmones/jautrus-agnes-jagelaviciutes-kreipimasis-i-visuomene-as-stoviu-laukdama-savo-skiepo-eileje-su-viltimi-kad-jus-stovite-kartu.d?id=86564961 

 

Su rūpesčiu 

Vladimiras Troščenka