STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis . BŪTINAS VALSTYBĖS PERVERSMAS
Alvydas Veberis .   BŪTINAS VALSTYBĖS PERVERSMAS

Alvydas Veberis

 

BŪTINAS VALSTYBĖS PERVERSMAS

 

 

Tenka prisiminti 1990 metus, kai TSRS Prezidentas M.Gorbačiovas su ištikima palydove ir pagalbininke Raisa Maksimovna Gorbačiova lankėsi Lietuvoje. Jis viename susitikime su tauta, kuri buvo ištroškusi laisvės,  ištarė  tokius žodžius: ,,Jūs net neįsivaizduojate, kas jūsų laukia gavus laisvę.“ Šiandien įsivaizduojame, turime ne tik laisvę, bet ir tokią pat išsigimusią  ,,Laisvės“ partiją ir naujus okupantus. Tauta gavo tai, ko troško. 

 

Gavo ir tai, ko su jokiais pyragais negalėjo prisikviesti. Pabėgėlių.  Kai atvyko, vėl šizofrenikai žviegia, kad įvyko tragedija.  Vėl šaukiasi  pagalbos. Tai ar šalį valdo ne psichiškai nesveikų ligonių valdžia? Kada jų sveikatą, einant į valdžią, priverstinai tikrins? Juk tai būtina. 

 

nuotr. nelaiminga tauta, kuriai vadovauja šizofrenikai

 

 Po tokio Panevėžio apygardos teismo Nuosprendžio buvusiai teisėjai, parlamentarei N.Venckienei, visoje teisinėje sistemoje ir aplamai Valstybėje būtinas perversmas. Tai būtina neatidėlioti, kol su įvairiausiomis vakcinomis ir debiliškais karantinais,  neišžudė tautos. Užsienio šalių marionetės (mūsų išlaikytiniai) naikina tautą visais įmanomais būdais. Jie ne tik kenkia savai Valstybei ir jos piliečiams,  bet kišasi į kitų šalių vidaus reikalus, provokuoja ir kursto neapykantą, kelia pasaulinę sumaištį, nuolankiai tarnaudami vakarų pasaulio tironams. 

 

LIETUVOS TEISINĖJE SISTEMOJE DIRBA PŪLINIAI. KRYŽEVIČIUS TEISINGAI ĮVERTINO SAVO KOLEGAS, BANDYDAMAS SUMENKINTI N.VENCKIENĘ

 

Analogišką situaciją, kaip N.Venckienė, esu turėjęs 2008 metais, kai gyniau Fondo globotinį Modestą. Mane už pagalbą našlaičiui Panevėžio apylinkės teismo, taboku pasmirdusi, buvusi teisėja Daiva Gadliauskienė taip pat nuteisė įkalinimu. Tokį pat Nuosprendį paliko ir Panevėžio apygardos teismas. Nuo N.Venckienės susidorojimo skirtumas tik tame, kad mane jauna, protinga, nesugadinta mafijinės sistemos Panevėžio apygardos prokurorė Jolanta Činčikienė gynė, o ne kaltino.

 

 

 

 

 

 

nuotr. Modestas džiaugiasi gyvenimu

 

Prokurorė Činčikienė gana  kritiškai pasisakė D.Gadliauskienės atžvilgiu, tačiau apygardos teismui tas nė motais.

Juodaskverniai su grandinėmis ant kaklo paliko D.Gadliauskienės nutartį. Kiek padėtį pataisė Aukščiausiasis teismas. Globotinį išteisino, bet kol vyko teismo procesai, jam  teko įkalinime išbūti net du metus! Man už pagalbą našlaičiui taip ir liko  bausmė!! Mažoji mergaitė Deimantė, dingusi nežinia kur, pasakytų: ,,žmonės jūs ar ne žmonės?“ Mano manymu jie liko antžmogiai užvaldyti demonų dvasios.

 

Apie tai darytas TV-3 video ,,Abipus sienos“, kuris labai sunkiai išvydo dienos šviesą:

 

https://www.youtube.com/watch?v=_imTH7H17LI