STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS. Mafijos raizgalynė - ,,Vorai"
Alvydas VEBERIS.   Mafijos raizgalynė - ,,Vorai


 "Neskriauskite našlės ar našlaičio.
 Jei juos skriausi ir jie šauksis mano pagalbos,

Aš tikrai išklausysiu jų šauksmą."

(Biblija. Iš 22,22-23)

 

 

 

          MAFIJOS RAIZGALYNĖ - VORAI

 

Gėda ir skaudu, kai patys artimiausi žmonės ar prisimetę globėjais  piktnaudžiauja ir išnaudoja našlaitį. Patikrinus K.Šimašiaus banko išklotinę matosi, kaip be gėdos jausmo aferistai (T.Jasinskas, Asta Jasinskienė, Ligita Dragenienė...) sukčiauja ir naudojasi neįgaliojo Kęstučio finansais.

 

nuotr. Kęstutis prislėgtas kančios jau šeštą kartą ieško pagalbos Fonde


Ne gana to, jiems talkina valstybinių įstaigų išlaikytiniai (savivaldybių tarnautojai, policija, prokuratūra, teismai, medikai...). Vorų tinklas.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sa4apQ-EMiw

 

Ne vienas aktyvus visuomenininkas yra patyręs Valstybės biurokratų mafijinės sistemos persekiojimus. Jie dengia vieni kitus,- policija, prokuratūra, FNTT, teismai, savivaldybės, medikai išduodami fiktyvias pažymas, o biurokratai atsirašinėja trafaretų pagalba. Visa tai daroma tikslu, nusiimti nuo savęs darbo naštą, kad nereiktų spręsti gyventojų problemų. Valdžia trimituoja, kad kovoja su korupcija, nusikalstamumu, žmonių išnaudojimu ir kitomis negerovėmis... Jų melas, apgaulė, žmonių kančios ir nusiskundimai jau pasiekė Dangų.

 

Peržiūrėkite bent vieną iš daugelio įrašų. Labdaros-paramos Fondas ,,Biblijos studijos" savo archyve turi tūkstančius nuotraukų ir įrašų. Peržiūrėję suprasite kas yra kas. Už pagalbą vargšams, našlaičiams, soc. remtiniems žmonėms, kaliniams... esame sisteminės žiniasklaidos, kuri lojali ir dirba už Judo sidabrinius, viešai apdrabstomi purvais, persekiojami, šmeižiami, blokuojami internete, apkraunami baudomis... Jiems talkina vargšų, našlaičių ir našlių engėjai, apsimetę globėjais, biurokratai, sisteminės žiniasklaidos ,,skalikų" armija, praradę dorą, sąžinę, gailestingumą.

 

Neapsikentę pastoviai pilamo purvo Fondo ir kitų asmenų atžvilgiu, keletai asmenų, žiniasklaidos atstovams pradėti ar ruošiami skundai ikiteisminiams tyrimams.  Kai kurie šmeižikai jau varsto teismo duris ar nuteisti.


Kęstutis jau antrą kartą pabėga iš Anykščių r. Troškūnų miestelio Tomo Jasinsko įtakos. Šis aferistas įkūręs našlaičių rėmimo fondą tempė vieną po kito, pas savo neįgalius krikštatėvius, našlaičius su negalia išnaudojimo tikslais. Vėliau šis ,,pagalbininkas'' pasinaudojęs jais, išsekintus, patyrusius gilią depresiją, gyvenant T.Jasinsko įtakoje, atsikrato pristatydamas  į globos namus su psichine negalia. Taip pasielgė net su savo biologiniu broliu Mariu.

 

Į savo turimas patalpas Panevėžyje T.Jasinskas  su jo našlaičių komanda, vežė surinkęs parduotuvėse ,,Maisto banko“ produktus, ar gautą labdarą ir perpardavinėjo gyventojams pigiau, nevesdamas apskaitos. Ne gana to, gasdinimo tikslais demonstravo našlaičiams ginklus. Matyt pasimokė iš vieno Papilės ,,globėjo" verslininko S.Rimkaus, kuris išnaudojamą K.Šimašių grasino nušauti  ar užkasti miške. Tą darė miestelio įgaliotinio akivaizdoje su kuriuo nevengė taurelės. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=kVcpuLdzzY4&feature=youtu.be

 

http://www.tiesoskariai.lt/straipsniai-65/lt/alvydas-veberis--------------------mafija-triumfuoja--kiauksint-ziniasklaidos---skaliku----chorui-pagal-komanda----fas----415.html