STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS. SIAUTĖJANTI PANEVĖŽIO MAFIJA
Alvydas VEBERIS.   SIAUTĖJANTI PANEVĖŽIO MAFIJA

Alvydas Veberis

SIAUTĖJANTI PANEVĖŽIO MAFIJA

 

 ,,Jūs, teisėjai, ar sprendžiate teisingai? Ar teisingai teisiate žmones? 
 Ne, jūs darote nedorybes širdyje, jūsų rankos smurtą sėja. 
 Nedorėliai klysta nuo pat kūdikystės, nuo pat gimimo jie klaidžioja ir meluoja"
. (​Ps 58,1-3)

 

Pildoma:

 

Fondo našlaitis, iš kurio nusikalstamos mafijinės sistemos veikėjai, su teismų ir kitų tarnybų pagalba, atėmė vieno kambario  butą, ruošia dokumentus, dėl Lietuvoje siautėjančios teisingumo mafijos, Tarptautinei organizacijai. Suprantama, ne Europos Žmogaus Teisių Teismui  (dar kitaip vadinamu  Strasbūro teismu). Jame kuruoja  Lietuvos gyventojų gautus skundus  garsusis teisėjas Egidijus Kūris.

 

Ten, iš vos kelių procentų priimtų nagrinėti skundų (iki 5 %) tik keletas laimi bylas. Tai ar verta į tokią organizaciją kreiptis ir be reikalo daryti išlaidas, žinant, kad laimėti bylą, tai tas pats, kas išlošti loterijoje milijoną? Lietuvos Aukščiausiasis teismas seka savo ,,lyderių“ pėdomis. Retas skundas priimamas. Dėl sportinio intereso pabandėme.

 

Iš trijų paduotų skundų (fizinių ir juridinių asmenų) nei vienas nepateko. Nesivargino. Atrašė trafaretiniu diktantu. Gautus skundus atmetė šie Aukščiausio teismo žmonių išlaikytiniai: pirmo skundo teisėjai Gražina Davidonienė, Gediminas Sagaitis, Vincas Verseckas (kolegijos pirmininkas).  Antro skundo kolegiją sudarė Birutė Janavičiūtė, Janina Januškienė (kolegijos pirmininkė) ir Donatas Šernas.  Trečio skundo sudėtis tokia pat, kaip pirmo skundo: Gražina Davidonienė, Gediminas Sagaitis, Vincas Verseckas.

Skundus ruošia Tarptautinei organizacijai ir kiti fiziniai bei juridiniai asmenys  susiję su šia civiline byla. 

 

http://www.tiesoskariai.lt/straipsniai-65/lt/alvydas-veberis--------------------mafija-triumfuoja--kiauksint-ziniasklaidos---skaliku----chorui-pagal-komanda----fas----415.html