STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis TAUTOS TARNAI (išlaikytiniai) TAIKIŲ ŽMONIŲ BALSO NEGIRDI. NEJAUGI TIK SMURTAS GALI PAVEIKTI JŲ PROTUS?
Alvydas Veberis    TAUTOS TARNAI  (išlaikytiniai) TAIKIŲ ŽMONIŲ BALSO NEGIRDI. NEJAUGI TIK SMURTAS GALI PAVEIKTI JŲ PROTUS?

Alvydas Veberis 2021-11-15

 

TAUTOS TARNAI  (išlaikytiniai) TAIKIŲ ŽMONIŲ BALSO NEGIRDI. NEJAUGI TIK SMURTAS GALI PAVEIKTI JŲ PROTUS?

 

 

nuotr. panevėžiečių piketas prie Panevėžio miesto savivaldybės Laisvės aikštėje

 

,,Dievo žodis yra gyvas ir veiksmingas, aštresnis už bet kokį dviašmenį kalaviją. Jis prasiskverbia iki pat sielos ir dvasios atšakos, iki sąnarių ir kaulų smegenų, ir teisia širdies mintis bei sumanymus“. (Biblija. Hbr 4 skyrelis,12 eilutė)

 

Marksizmo – leninizmo ideologas, pirmasis atkurtos Lietuvos valstybės vadovas, atkuriamojo Seimo Pirmininkas, muzikos akademijos profesorius V.Landsbergis,  tarptautinėje arenoje kursto aistras, kad reikia daugiau aukų ir kraujo. Pagal liudininkų parodymus, tai daryti skatino ne tik Lietuvoje, bet viešai ragino  Ukrainos, Baltarusijos liaudį.

 

Negana to, vienoje televizijos laidoje su laidos vedėja Daiva Žeimyte-Biliene dalinosi įžvalgomis, kad gal nieko tokio, kad koks ketvirtadalis lietuvių tautos sumažės. Anot jo, gal per didelis žmonių skaičius ir žemė šaukiasi Dievo pagalbos, nes per sunki žemelei žmonių našta. Reikia ją palengvinti. Ar tokiu būdu nuvertinamas Dievas, kad sukūrė tokią planetą, kuri nebepakelia Jo kūrinių?  O gal ne visi turi tokias kupras, kurių nepakelia panešti?

Ar ne dėl tokio mąstymo vykdomas globalus tautų genocidas eksperimentinėmis vakcinomis?

 

Šiandien Panevėžyje, Laisvės aikštėje prie miesto savivaldybės  būrelis mamų, tėčių bei smalsuolių susirinko palaikyti Vilniuje  prie Vyriausybės protesto akcijos. Ji nukreipta prieš galimybių paso įvedimą vaikams nuo 12 metų. Akcija organizuojama, siekiant atkreipti valdžios dėmesį į tai, jog galimybių paso įvedimas vaikams, diskriminuotų dalį vaikų bei sukeltų iš to atsirandančių psichologinių problemų ypač jautriai paauglių amžiaus grupei.

 

Vaikų galimybių paso apribojimas, kai jie nebegalės lankyti užklasinio ugdymo užsiėmimų, laisvai dalyvauti išvykose, renginiuose, lankytis viešojo maitinimo įstaigose, sukeltų ne tik daug paauglių užimtumo nepatogumų, bet sukurtų prielaidas patyčių, mobingo ir kitų diskriminacijos  ,,palydovų“ įsigalėjimui. Protestuotojai iš žvakelių sudėliojo užrašą SOS.  Taikiai, be žodžių, palaikė šią akciją.  Baigiantis piketui panevėžiečiai skandavo: ,,Mes prieš vaikų vakcinavimą, mes prieš galimybių pasą, mes prieš tautos genocidą“.

 

nuorodos:     https://www.youtube.com/watch?v=j0UK62n5q0k

  https://www.youtube.com/watch?v=MoLaI8TQsv0

  https://www.youtube.com/watch?v=c7dNeXiZL3w