STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis. AR TAUTOS IŠLAIKYTINIAI TAPO ORGANIZUOTA BANDITŲ ŠAIKA ?
Alvydas Veberis.  AR TAUTOS IŠLAIKYTINIAI  TAPO ORGANIZUOTA  BANDITŲ ŠAIKA ?

Alvydas Veberis

AR TAUTOS IŠLAIKYTINIAI  TAPO ORGANIZUOTA  BANDITŲ ŠAIKA ?

 

                                                 Mafijinės Valstybės teisingumo pinklėse

 

 

                       

Šventame Rašte-Biblijoje parašyta:

 

,,Jūs, teisėjai, ar sprendžiate teisingai? Ar teisingai teisiate žmones? Ne, jūs darote nedorybes širdyje, jūsų rankos smurtą sėja. Nedorėliai klysta nuo pat kūdikystės, nuo pat gimimo jie klaidžioja ir meluoja. Jų nuodai panašūs į gyvatės nuodus, kaip angies, kuri užsikemša ausis, kad negirdėtų labiausiai įgudusio kerėtojo balso. Dieve, sutrupink jiems dantis burnoje, Viešpatie, išdaužyk iltis jauniems liūtams! Tepradingsta jie kaip tekantis vanduo, tesulūžta jų strėlės, jiems betaikant. Teištyžta jie kaip sraigė, kaip ne laiku gimęs kūdikis te nemato saulės! Tenuneša juos audra greičiau, negu puodas pajus degančių erškėčių karštį. Teisusis džiaugsis, matydamas atpildą, nedorėlio krauju plausis sau kojas. Tada žmonės sakys: „Tikrai, atpildą gauna teisusis! Tikrai yra Dievas, teisėjas žemėje!” (Ps 58 ,1-11)

 

Jei nesunaikinti, tai sveikus piliečius paversti nepakaltinamais, slepiant savo nusikaltimus. Mobingas veikia visomis kryptimis. Degradavusiai valdžiai ne lojalūs piliečiai patiria susidorojimus ne tik politikos,  švietimo, kultūros, bet visuose  veiklos baruose. Lietuvos ,,Nepriklausomybės“ metais teisinė sistema visiškai išsigimė.

 

Pasiekė dugną. Teisingumą vykdo korumpuotų nusikaltėlių vieninga gauja. Anot teisininko Gintaro Kryževičiaus jų stuburas ant tiek stiprus, kad niekas jo negali perlaužti. Jam antrina ir ,,žymusis‘‘ Garliavos pedofilijos bylos-žudikės advokatas Gintaras Černiauskas teigdamas, kad  su sistema nepakovosi. Ji traiško visus. Tiek didelius, tiek mažus.

nuotr. Įsirėžęs G.Černiauskas ,,nenešė“ mergaitės. Visi Lietuvos teismai tai pripažino. Gal jūs matote kitaip? Vadinas klystate.

 

 

Apie Pakruojo gyventojos R.Vaitekūnienės kančias ir kovą su nusikalstama sistema jau rašėme ne kartą. Ji, kaip ir daugelis Lietuvos gyventojų,  pakliuvo į nusikaltėlių pinkles. Sužlugdytas ne tik ūkininkės verslas, nuo išsekimo ir nebūtų kaltinimų sustojo jos vyrui širdis.  Bandžiusi rasti teisinio nihilizmo peripetijose Tiesą, sveika moteris slapta teisiama, išsekusi, palūžusi.

 

Kas gali paneigti, kad tolimesnis jos kelias ne  Rokiškio psichiatrijos ligoninėje?  Kai negalima su žmogumi susidoroti kitomis priemonėmis, tai ten paskutinė instancija.  Iš jos išeina paversti nemąstančiomis ,,daržovėmis“ arba pirmyn kojomis. Tiesiai į kapus. Tokių pavyzdžių ne vienas ir ne du. Dar gerai atsimename, ką sistema padarė su drąsia policijos veterane Skaista Rakauskiene. Ji kovojo su narkotikų gamintojais ir prekeiviais. Pasirodo, kad tai komisarų kontroliuojamas verslas. Po ilgų nelaisvės metų, moteris po vienos ampulės, ,,nusipirko“  Šimonytės bilietą į ,,laisvę‘‘,- po savaitės atsidūrė kapuose.

 

Nuo mafijinės sistemos mobingo, neatlaikę įtampos ir kančių, žudosi piliečiai.  Nesenas įvykis Šiaulių ligoninėje, kai neatlaikiusi vadovo spaudimo, nusižudė jauna gydytoja. Ne mažesnis spaudimas dešimtmetį tęsiasi Garliavos pedofilijos byloje-žudikėje.  Ten savaiminių mirčių neįvyko, tačiau galimai nužudytųjų skaičius skaičiuojamas dešimtimis. Dar didesni skaičiai, tų piliečių, kurie iki šiol  tampomi po teismus, kalinami, baudžiami, persekiojami. Viena iš jų buvusi Kauno teismo apygardos teisėja, parlamentarė Neringa Venckienė. Paskui ją driekiasi ilga nekaltųjų eilė.

 

 Ne išimtis ir kalinamo žurnalisto A.Paleckio teismo posėdžiai.  Nuo priverstinio gydymo pabėgęs iš Lietuvos dėl susidorojimo, Žmogaus teisių gynėjas D.Šulcas, žurnalistas G.Grabauskas, verslininkė J.Kiaunienė ir begalė kitų.  Ne be pagrindo, visame pasaulyje išgarsintoje Lietuvoje, didžiausi savižudybių ir emigravusių iš šalies gyventojų skaičiai.  Išprotėjusi valdžia ir tautos išlaikytiniai tapo visiškai neprognozuojami.

 

Apie Pakruojo gyventojos Romutės Vaitekūnienės kančias ,,Laisvas Laikraštis“ Lietuvai daug rašė. Banditų mafijinės gaujos vieningos ir veikia visoje sistemoje. Tai neslėpdamas, Tėvynės sąjungos,- Lietuvos  krikščionių demokratų (konservatorių) partijos narys Žygimantas Pavilionis nesidrovėdamas Rusijos agentams porino, kad jis  Vokietijoje pagamintas  produktas veikiantis su Kubos mafijos ,,šaika“. Nepamiršo paminėti, kad viską lemia pinigai. Judas irgi Kristų išdavė už 30 sidabrinių, todėl tokios ,,krikščioniškos“ šios partijos ,,vertybės“ nieko nebestebina. Tokių pabaiga ne labai džiaugsminga. Judas pasikorė, o sidabriniai liko beverčiai.

 

Paskutinius Romutės Vaitekūnienės įvykius galima numatyti iš 30-tį teisinėje sistemoje vykstančių analogų. Jei pilietis ieško Tiesos, tai jis tol tampomas po teismus, kol palūžta. To nepasiekus, pajungiamas  visas nusikalstamas voratinklis, kad pribaigti teisųjį psichiatrijos įstaigų pagalba. Tokia metodika išlikus iš Tarybų Sąjungos laikų. Skirtumas tame, kad tada susidorojimui veždavo į Sovietską (Tilžės) miestą, o dabar į Rokiškio psichiatrijos ligoninę.

nuotr. garbaus amžiaus moteris Ramutė Vaitekūnienė, ieškodama Tiesos, akivaizdžiai palūžusi.

 

Nenuostabu, kad veiksni, turinti aukštąjį išsilavinimą, dirbusi atsakingose vyr. inžinierės pareigose, vairuojanti iki šiol automobilį Pakruojo gyventoja R.Vaitekūnienė siunčiama, ne pagal savo gyvenamą vietą, pasitikrinti sveikatą  į Šiaulius, bet kuo toliau nuo namų į Panevėžio miestą. Matydama teismuose skleidžiamą melą, susidorojimą, išsekus kantrybei ji  nevyniojo žodžių į vatą ir   rėžė tiesą į akis. Kiek galima tyčiotis? Tuomet labai įsižeidžia  nusikaltėliai, - teisėjai, prokurorai talkindami svetimais  pinigais aptekusiems  banditų gaujų lyderiams. Pastarieji nesunkiai  sugeba prieiti ir papirkti korumpuotųjų sistemos vykdytojus. O ką gausi iš teisaus? Teisusis kyšių nedalina.

 

Daugumoje Lietuvoje išlikę KGB darbuotojai, kurie tęsia  darbą, užimdami aukščiausius šalies postus. Pas Panevėžio teismo psichiatrijos skyriaus ekspertus, garbaus amžiaus moteris, lydima dukros ir iš paskos siunčiamų Pakruojo policijos pareigūnų (R.Tamošauskas), atvyko  antrą kartą. Pakruojo policijos komisariato darbuotojai laukė moters pasaloje, nors Telšių teismui pristatytoje pažymoje, tarsi ekstrasensas, Pakruojo policijos pareigūnas Aivaras Kardašius net dieną anksčiau melagingai rašė, kad  R.Vaitekūnienė jau pristatyta pas Panevėžio gydytojus. Tiesa kita. Atvyko pati, lydima dukros. Paprašius R.Vaitekūnienei padaryti byloje esančias kopijas, staiga data pažymoje buvo pakeista iš 2021-09.21 į 2021-09-23 d.

 

 Nurodymą užduočiai vykdyti davė Telšių teismo teisėja Vitalija Liauzginienė. Atvykus į skyrių, Panevėžio teismo psichiatrijos skyriaus gydytoja-psichologė Eglė Zubienė nedviprasmiškai pareiškė, kad policijos palyda perteklinė. Jiems lydėti ir gaišti laiką, naudoti Valstybės lėšas, nebuvo jokio reikalo. Pakruojo policijos darbuotojai iš anksto žinojo ir  R.Vaitekūnienės buvo perspėti, kad ji pati nuvažiuos. Nepaisant to, Pakruojo policija atsekė ir laukė R.Vaitekūnienės pasaloje prie skyriaus. Ar ne geriau tautos išlaikytiniai tuo laiku gaudytų per sieną atklystančius pabėgėlius su kuriais negeba susitvarkyti ministrė Agnė Bilotaitė?

 

Panevėžio ,,psichų‘‘ komisija, susidedanti iš psichiatro eksperto Virginijaus Diktano, psichologės ekspertės Eglės Zubienės  po sveikatos patikrinimo, Telšių teismui pažymą žadėjo pristatyti savaitės bėgyje. Pažadai nebuvo įvykdyti. Išsisukinėjo.  Tai V.Diktano atostogomis, tai liga, kol galiausiai slapta surezgė ekspertizės aktą ir perdavė Telšių teismui.

 

Teko ilgai kurti ir  mąstyti, kaip sveiką moterį padaryti nesveika. Prirašyta kliedesių, kad moteris rašo ranka, riešą prispausdama prie stalo,(gal tokiems ekspertams reiktų rašyti koja ar įremti ranką į jų kaktą?) nenuosekli, nerami, ieško teisingumo, apsunkinta smulkioji rankų motorika... Ramutė Vatekūnienė matydama susidorojimą ir stebėdama Lietuvos teisinės sistemos nuosmukį, užbėgo įvykiams už akių.

 

Pati, laisva valia, pasitikrino sveikatą pagal savo gyvenamą vietą Šiauliuose, bei papildomai nuvyko į Vilnių pasitikrinti sveikatą į Baltijos Amerikos kliniką  pas  psichiatrą gydytoją Algirdą Dambravą. Jose pažymėta, kad moteris soc. adaptuota, orientuota, tvarkinga, elgiasi ramiai, adekvačiai, nuotaiki lygi be suicizinių minčių, be psichozės simptonų, mąstymas nuoseklus, planai ateičiai realūs, pakankamai kritiška, mąstymas be patalogijos, kognityvinės funkcijos normos ribose, emocijos edekvačios, asmenybės sutrikimų nėra, gali vairuoti automobilį... Tos pažymos nuslėptos ir Panevėžio ,,profesionalai‘‘ apie savo kolegų pažymas ir jų išvadas  nutyli.  Byloje jų nėra, kaip ir kitų dokumentų, norint teisingai išnagrinėti mestus jai kaltinimus.

 

Ne gana to, kad prokurorai  (G.Misevičius, G.Vileikis...) kelia R.Vaitekūnienei bylas už šmeižtą, jie patys klaidina teismus, ją šmeižia ir perduoda teismui bylas, kur  rašomi jos teistumai, kurių nėra. Moteris teismuose bando išaiškinti kaltinimų motyvus ir aplinkybes, tačiau šiandieniniams teismams tiesa nereikalinga. Tiek teisėjas  Danas Lisas, tiek teisėja Vitalija Liauzginienė tokiais savo veiksmais bando pateisinti  bankininkų aferas, kurios plačiai skamba tiek Panevėžio, Pakruojo kredito unijose ar  Turto banko filialuose visoje Lietuvoje.

 

Kad R.Vaitekūnienė nesužinotų tiesos, slapta suregzta Telšių apylinkės teismo teisėjos V.Liauzgienės nutartis, talkinant Panevėžio ekspertams.  Posėdis įvykęs šių metų lapkričio 15 d. turėjo įvykti slaptai, apie tai neinformavus R.Vaitekūnienės. Mat ekspertų akte nurodoma, kad sveika ir veiksni moteris R.Vaitekūnienė nepakaltinama.

 

Tuo pasinaudojo teisėja V.Liauzgienė (galimai iš anksto susitarus) ir jau 2021 lapkričio 4 d. surentė neskundžiamą teismo nutartį. Manė, kad rezgamo  melo, pripažinta slapta už akių  nepakaltinama, R.Vaitkūnienė niekada nesužinos. To nesitikėjo ir į teismą atvykęs ekspertas Virginijus Diktanas, kuris teisme, anot R.Vaitekūnienės, vos lemeno jo akte ,,įmantriai“ surašytų kliedesių.

 

Visgi ylos išlindo iš maišo, kai R.Vaitekūnienė sužinojo, kad vyks 2021-11-15d. jos bylos nagrinėjimas.  Ji sėdo į savo automobilį ir  į teismo posėdį. Prarado žadą ne tik ekspertas V.Diktanas, bet salėje pamačiusi sėdinčią ,,kaltinamąją“, teisėja V.Liauzgienė prarado amą. Po keletos minučių tylos, atsipeikėjus pareiškė, kad teismo posėdis uždaras. Išvydusi   jai nematytą vyriškį išrėkė, ko jis čia  sėdi.

 

Matyt pagalvojo, kad žurnalistas. Tuomet  V.Diktanas ne rišliai paaiškino, kad jis yra  ekspertas iš Panevėžio. Nekviestos atsakovės R.Vaitekūnienės, sumišusi teisėja V.Liauzgienė nedrįso išvaryti iš salės, bet pagrasino, kad tylėtų ir jokių klausimų nebandytų uždavinėti. Mat slapta jau padaryta sveika moteris nepakaltinama ir siūlomas jai  priverstinis gydymas. Vargu ar galima rasti nors vieną žmogų, kuris tampomas po teismus, kai vykdomas jo adresu mobingas, kad   jis nereaguotų, nebūtų susijaudinęs, sutrikęs, gerai jaustųsi? Tokiais gali būti tik ligoniai arba suinteresuoti psichiatrai-ekspertai.  Jų psichika ne retai tenka suabejoti.  Matyt ne už gražias akis sveikus padaro ligoniais?

 

Į teismo posėdį atvykęs ieškovas Šiaulių apylinkės teisėjas Danas Lisas su savo sekretore Lina Deržinskiene pareiškė, kad bausti R.Vaitekūnienės negalima, nes Panevėžio psichiatrų jau pripažinta nepakaltinama.

 

https://www.youtube.com/watch?v=orLT5JLpx6k