STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis. KAI DIEVUI VIETOS NEBELIEKA, VELNIAI PRADEDA PASIUTPOLKĘ ŠOKTI
Alvydas Veberis. KAI DIEVUI VIETOS NEBELIEKA, VELNIAI PRADEDA PASIUTPOLKĘ ŠOKTI

PRISIŠAUKĖ

 

Nereikia nei puolančių rusų. ,,Elitas“ išsigando net plastmasinių butelių. ,,Teroristas“ taip ir nesulaukė prie Daukanto a. ,,Baltųjų rūmų“ vartų ,,kapitonės su svita". Šie išsilakstė kaip žiurkės iš skęstančio laivo. Kas bus, kai pasirodys tikras savižudis apsiginklavęs sprogmenimis ar tikras rusų karys su bomba? Ar NATO apsaugos?

 

Lagaminas su plastikiniais buteliais prilygintas terorizmui. Kaip valdžia šaukia, taip tauta atsišaukia. Valdžiai šizofrenijos priepuoliai. Iš ,,teroristės" E.Kusaitės nepadarė Lietuvos teroristinės valstybės, tai dabar iš "butelnikų" padarys. Bus su kuo kovoti. Reiktų tokių metodų pasimokyti iš tų pačių rusų ar amerikonų. Jie savų spec. struktūrų rankomis susprogdina pasirinktą objektą, o tada paleidžia ruporus, kad būtina kovoti su teroristais.

 

,,Avių kaimenė‘‘- liaudis patiki jų propaganda. Valdžia sėkmingai ,,kariauja“ visame pasaulyje, trimituodami, kad mistiniai teroristai puola. Daugeliui yra girdėti Osamos bin Ladeno, Doku Umarovo vardai. Pastarasis vadovauja Kaukazo Emyratui (CE) - čečėnų organizacijai, keliančiai sau tikslą Rusijos pietinėje dalyje įvesti islamo teisę. JAV valstybės departamentas D. Umarovą visame pasaulyje persekiotinu teroristu paskelbė 2010 metais ir pažymėjo, jog šis teroristų lyderis „skatina savo pasekėjus imtis agresijos prieš CE įvardytus priešus, tarp kurių ir JAV, Izraelis, Rusija ir Jungtinė Karalystė.

 

Oficialiai pranešta, kad Osama bin Ladenas nukautas. Visi turi naudos ir darbo. Patys provokuoja ir imituoja teroristus, juos persekioja, organizuoja karus, juos gaudo ir šaudo. Šie nuo persekiotojų slepiasi ir bėga. Deja, jokios struktūros nepadeda, kai norima realiai atlikti teroristinį aktą ar išpuolį. Tai įrodė norvegas Andersas Behringas Breivikas. Jis ultradešiniųjų pažiūrų ekstremistas, suorganizavęs, įvykdęs ir prisiėmęs atsakomybę dėl 2011 m. liepos 22 dieną įvykdytų dviejų išpuolių Norvegijos sostinėje Osle ir Utojos saloje. Jų metų žuvo 76 žmonės.

 

Grįžkime į Lietuvą. Lietuvai dar iki to lygio mokytis ir mokytis. Gal ir gerai, kad bandymai atsargiai atliekami, kaip boksininkų kova ringe. Pradžioje kovotojai apšyla. Vienas kitą išbando, po to panaudoja jėgą. Panašus scenarijus vyksta ir pas mus. Žiūrima reakcija. Nepasisekė su ,,teroriste‘‘ E.Kusaite. Tada skambučiai apie užminuotus ar ruošiamus sprogdinti objektus.

 

Nesigavo. Tada tuščiais ,,bambaliais“ imituojami sprogmenys. Galiausiai prieis iki rusų ar amerikonų lygio. Pakils į orą koks objektas su Seimo nariais ar labdaringas vakaras su vargdieniais, kad neprašinėtų išmaldos. Tuomet bus pasiektas tikslas ir Lietuva bus paskelbta teroristinė valstybė. Tai prieš tris dešimtmečius nutiko su Kuba. Pagaliau tikrų teroristų neradę, atšaukė.

 

Gresiant tokiems pavojams nuo savų ,,teroristų“, ko gero, Lietuvos derybininkai per mažai vokiečių užsiprašė savaeigių haubicų „PZH 2000“. Reiktų visą biudžetą skirti ginkluotei. Juk atėjo ne taikos, bet ginklų žvanginimo metas. Maitvanagiams reikia vis šviežaus kraujo tvaiko. Keista, kad ,,Lietuvos didieji patriotai – elitas‘‘ patys kariauti nenori. Žarijas žarsto ir tankų mėsai ruošia ir siunčia vargdienių vaikus. Kai pristinga išminties prie derybų stalo, mėgaujasi organizuodami ir ruošdamiesi karui. Jie pamiršta tai, kad kokiu ginklu mojuoja, nuo tokio ir patys žus. Ar ne laikas atsikvošėti?

 

 

TERORISTINĖ VALSTYBĖ. RUSAI PUOLA. AR TIKRAI?

 

Juokingiausia tai, kad musė zvimbdama ir skraidydama padangėmis, gąsdina dramblį. Ar miniatiūrinei Lietuvai pasaulio žemėlapyje, nors pagąsdinti "priešui“ (kurių vis daugėja) užteks šauktinių? Dar ne vėlu, kaip ir vokiškų haubicų, padidinti skaičių. Juk sąvartynuose ir šiukšlių konteineriuose daug vargdienių renkančių tarą. Ne visi dar išvaikyti duoneliauti po pasaulio platybes. Kokių priemonių ,,elitas" imsis, kai visi "bomžai' apjuos prezidentūrą ir užmėtys ją plastikiniais buteliais? Jie juk neįgalūs nusipirkti brangesnių ginklų.

Apsijuokė slaptosios tarnybos. Persekioja žurnalistus, nekaltus piliečius, klausosi skambučių, laužia duris, atlikinėja butuose kratas, atiminėja kompiuterius..., bet ,,teroristų“ neskiria nuo psichinių ligonių. Sprogmenų, - nuo tuščių plastikinių "bambalių“.

 

NEVYKĘS POKŠTAS

 

Spektaklis prasidėjo, kai Vadovybės apsaugos departamento budėtojas paskambino policijai. Jis pranešė, kad prie Prezidentūros atėjo sprogmenimis apsikarstęs vyriškis ir grasina susisprogdinti Keista, kad jokių sprogmenų nerado ir ,,teroristas“ nebuvo apsikarstęs. Aiškiai melagingas pranešimas. Nedidelėje vyriškoje rankinėje, kurią įtariamasis laikė pasikabinęs ant peties, buvo tik muzikos grotuvas su ausinėmis.

Net plika akimi matosi, kad "teroristas" jokiais sprogmenimis neapsikarstęs

 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Lančinskas žiniasklaidai patvirtino, kad vyriškis yra sulaikytas su plastmasinių butelių lagaminu.

 

Tenka apgailestauti tik dėl 33 metų "teroristo''. Greičiausiai jis bus padarytas neįgalia daržove, kad galėtų valdžia apie jį prikurti legendų. Jos iš karto prasidėjo. Prezidentė žiniasklaidai patvirtino, kad neadekvačios psichikos ,,teroristas“ jau dešimtmetį jiems žinomas, o tuo pat metu Kęstutis Lančinskas paneigė jos žodžius, tardamas, kad šis asmuo jiems nežinomas. Kurio tiesa ar melu tikėti? Vėl eilinį kartą nespėjo susitarti. Žiniasklaida dirba operatyviau ir sugavo dviprasmybėje.

 

Po šio incidento neabejotinai valdžia sustiprins apsaugą ne tik su snaiperiais ant stogų, bet budės pastovūs "sargai". Ar ne geriau nuo tautos piliečių jiems sulįsti į aptvertus su apsauga kalėjimus (dar yra nenaudojamas slaptas Antaviliuose ČŽV kalėjimas )? Neliktų "elitui" baimės ir būtų mažiau sumaišties. Juk su tokia politika visus tuoj iš proto išvarys. Jei tokie ,,bespridielai" tęsis, ,,elitas" susilauks grasinimų ne tik su plastikiniais buteliais.

 


 

'"TERORISTAI“ IŠ VILNIAUS PERSIKĖLĖ Į KAUNĄ.

 

Spec. tarnybos darbo nepritrūks. Cirkas tęsiasi. Kaune išgeria, o Vilniuj su tuščia tara ,,teroristai'' ,,elitą" gąsdina. O gal taip pasitinka naujai išrinktą STT vadovą ir merus?

. Kauno vyriausiajame policijos komisariate iš Bendrojo pagalbos centro penktadienio popietę buvo gautas pranešimas, kad Kauno miesto savivaldybėje yra padėtas sprogmuo.

 

,,TERORISTAI“ SURENGĖ NAUJIEMS MERAMS INAUGURACIJOS ,,ŠVENTĘ“

 

Pradėta dirbti pagal planą „Skydas“, į įvykio vietą iškviestos specialiosios tarnybos. Iš pastato evakuoti savivaldybės darbuotojai. Iš pastato buvo evakuota 150 žmonių.


Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai nesėdėjo rankų sudėję ir greičiau nei 2 val. nustatė bei sulaikė 1972 m. gimusį įtariamąjį. Pastarajam nustatytas 3.20 prom. alkoholio girtumas. Pastatas evakuojamas. Laukiama antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnų. Apžiūrėjus pastatą, jokio sprogmens nerasta.


 


 

Iš Kauno atgal į Vilnių.

UŽMINUOTA KREIVŲ VEIDRODŽIŲ KARALYSTĖ

Anoniminis pranešimas gautas 2015.04.20 d. Pranešta apie sprogimo grėsmes Generalinėje prokuratūroje ir teisme. Policija nebeskuba kelti panikos, tačiau atmestinai į pranešimą taip pat nežiūri - pareigūnai nuvyko patikrinti pastatų. Pirminiais duomenimis, anonimas, pranešęs apie esą užminuotus pastatus, numetė ragelį. Kol pareigūnai tikrino informaciją, pastatą ir nustatinėjo skambintoją, plano „Skydas“ neįvedė nei teisme, nei prokuratūroje. Žmonėms leista ramiai dirbti. Patikrinus patalpas, jokių sprogmenų nerasta.

 

O gal laikas Lietuvą paskelbti teroristine valstybe? B.Obama Kuboje terorizmą atšaukė. Pasirodo jo ten ir nebuvo. Reikia naujo židinio. Juk mūsų valdžia tokia paslaugi JAV. Lietuvos žmonės neturėdami darbo, jo išlaikytiniams suteiks, kad šie ieškotų teroristų. To pasekoje visi grožėsis jų nemokamais spektakliais. Nuskriaustų neliks. Nors tokiu būdu tauta atkeršija už jų ,,rūpestį“ žmonėmis.

 

Galiausiai Lietuvos valdžiai reiktų labai susirūpinti. Žvangindami ginklais, keldami ir provokuodami sumaištį, ar jie siekia ramybės ir taikos, ar provokuoja savo tautoje ir pasaulyje nesantaiką? Juk yra geresni,- taikos ginklai. Tai Dievo žodis. Jis yra gyvas ir veiksmingas, aštresnis už bet kokį dviašmenį kalaviją. Jis prasiskverbia iki pat sielos ir dvasios atšakos, iki sąnarių ir kaulų smegenų, ir teisia širdies mintis bei sumanymus.. Jis visais laikais pasiekė pergalę. To ginklo KARŽYGYS - NENUGALIMASIS. Pasinaudokite JO IŠMINTIMI, nes JI JO nuosavybė.