STRAIPSNIAI

ALVYDAS VEBERIS. PASAKYTA VISKAS. MELAS PAVIRTO TIESA
ALVYDAS VEBERIS. PASAKYTA VISKAS. MELAS PAVIRTO TIESA

Alvydas Veberis

 

 

PASAKYTA VISKAS. AIŠKIAI, TRUMPAI, SUPRANTAMAI.

VISKAS APVERSTA AUKŠTYN KOJOMIS

 

 

 

                          nuotr. Neringos kibire tautos ašaros

 

Panevėžio apygardos teisme 2021-06-30 d. buvusios parlamentarės, Kauno apygardos teisėjos Neringos Venckienės baigiamoji kalba. 

 

Jai kalbant Kauno apygardos prokuroras D.Jakutis buvo prikepęs prie kėdės, tarsi vedamas sušaudyti. Teisėjas Meidus blaškėsi, kaip ungurys, kažką vis rašinėjosi. Matyt, iš anksto paruoštas nuosprendis po N.Venckienės kalbos, padarė įspūdį. 

 

Iki šiol tautos mafija,- valdžia, prokuratūra, teismai su tauta darė ką nori. Jų rankos suteptos krauju. Jie nekaltus piliečius persekiojo, prievartavo, baudė, kalino, žudė, darė psichiškai nesveikais...  Jaunimas, negebėdamas teismuose   apsiginti nuo korumpuotų maitvanagių, įkalinimo įstaigose  žudėsi, tapo narkomanais, sulaužyti jų ir jų šeimų   likimai...

 

Išėję į laisvę jie keršija.  Kaip atsaką už patirtas skriaudas   daro žiaurius nusikaltimus, tampa visuomenei pavojingi...  Išsigimėliai  manė, kad visa tauta kvaila, nevispročiai, su jais galima daryti kas norima...  Gana! Tauta atbudo. Atsibuskite ir atgailaukite už visas padarytas tautai skriaudas. Dievas Teisėjas. Jis jums neatleis. Jis baudžia be kliaudos. 

 

https://laisvaslaikrastis.lt/neringos-venckienes-paskutinis-zodis-teisme-viskas-sioje-tragiskoje-vaiko-isnaudojimo-istorijoje-apversta-aukstyn-kojomis/