STRAIPSNIAI

ALVYDAS VEBERIS. VĖL NAUJI MESIJAI?
ALVYDAS VEBERIS. VĖL NAUJI MESIJAI?

Alvydas Veberis

 

                          VĖL NAUJI MESIJAI? 

 

 

Panevėžyje pasirodė ,,gelbėtojai" kuriantys naują partiją. Jų protams vis dar maža. Tiek prisidirba, kad reikia  lakstyti  iš vienų partijų į kitas. Kai lieka užribyje, kuria naujas. Ypač tada, kai vieni skęsta griebdamiesi paskutinio ,,šiaudo", tuomet kiti skuba užimti jų vietą pakeitę partijų pavadinimus. Ar nuo to, jų galvose atsirand daugiau smegenų? 

 

Nesulaukę N.Metų trys ,,karaliai" (Saulius Skvernelis, Tomas Tomilinas, Linas Kukuraitis) keliauja per Lietuvą. Jie  kuklūs.  Be karūnų ir generolų antpečių, be apsaugos ir tradicinių kostiumų su kaklaraiščiais.  Prieš artėjančias Kalėdas iš Pasvalio atvyko į Panevėžį. Paprastai ,,karaliai" bastosi po N.Metų su dovanomis. Na šie skuba, kad kiti nepripultų prie ,,lovio‘‘. Beje, dovanas dalija. Nemokamai T.Tomilino pagyrų knygą ne vaikams, išleistą 2000 tiražu. Kas šuniui uodegą pakels, jei ne pats? Tokio skaičiaus  narių reikia partijos įkūrimui. Už užpildytą anketą galima  kavos puoduką ar sausainiuką gauti. 

 

 

 nuotr. T.Tomilino dovana naujos partijos kūrimui. Masalas.

 

Panevėžiečiai nepatingėjo pažiūrėti į juos iš arčiau. Buvusiame vaikų darželyje Žemgulio gatvėje,  susirinko pilna salė. Aktyviausi visuomenininkai liko už durų. Be ,,gyvulių'' paso nebuvo įleisti. Reikia manyti, naujos partijos kūrime atsiras nemažai perėjūnų. Niekur nepritapę, jie blaškosi, kur vėjas pučia. O gal pasiseks, kaip valstiečiams? Viršis visus jų lūkesčius. Tauta patikli ir politiškai kvaila. Tebelipa ant to paties grėblio.

 

Jau 30 metų, kai grimztama vis giliau į duobę. Žydai dykumoje klaidžiojo 40 metų, norėdami pakliūti į Pažadėtąją žemę, kur teka medaus ir pieno upės. Dėl kvailumo ir išminties stokos, visus senius Dievas išmarino. Lietuviams dar keletos metelių trūksta. Tikėkimės iki to skaičiaus lengvatikius pribaigs vakcina, o ,,karaliai ir karaliukai“ užsprings Judo sidabriniais.  Nebereikės  tautai ieškoti naujų mesijų, nes tikro Karalių Karaliaus nepažįsta ir vengia Jį pažinti.

 

https://youtu.be/VjVqyFxI3tc