STRAIPSNIAI

DANILOVO PLUŽNIKOVO DAINOS
DANILOVO PLUŽNIKOVO DAINOS

 

PATI GARBINGIAUSIA PROFESIJA - IŠLIKTI ŽMOGUMI

 

 

 

 

Mažas žmogus - didelė mylinti širdis

 

Dainuoja Danilovas Sprudnikovas

 

https://lt.info-4all.ru/dosug-i-razvlecheniya/gde-najti-video-danil-pluzhnikov-quotya-svobodenquot/

 

 

Daugelis ieško  Danilo Plužnikovo vaizdo įrašų. Viena iš jų daina,-  „Aš laisvas“?

 

Danilas Plužnikovas  laimėjo konkurso „Balsas“ 4“ vaikai. Visus jo pasirodymus galima laisvai žiūrėti „youtube“, įskaitant Valerijaus Kipelovo dainą „I'm freequot“. O socialiniuose tinkluose galite drąsiai žiūrėti „Danilo“ pasirodymų vaizdo įrašus.

 

Kipelovo daina „Aš laisvas“; atliko laidos trečiojo sezono nugalėtojas; „Voice“. Vaikų kvota; Danilą Plužnikovą galima pamatyti YouTube.com projekto kanale. Norėdami peržiūrėti, spustelėkite nuorodą:

 

https://youtu.be/v5smJo26rJk

 

Valerijui Kipelovui pasirodymas patiko:

 

,, Kelionėje  į Daniją supratau, kad vokalinį šou laimės būtent jis. Tačiau aklųjų perklausų metu jis dainavo ir niekas į jį neatsisuko, aš pradėjau jaudintis, o Bilano kėdė apsisuko. Tada aš pirmą kartą įvertinau Bilaną kaip asmenybę, galinčią užmegzti didelius jausmus, jis taip žiūrėjo į berniuką, kad jo nebuvo įmanoma perteikti.

 

Bilanas yra protingas.  Savo požiūriu jis sugebėjo pasiimti „Danilovo“ dainas, kurios prasiskverbė į pačią jos sielos gelmę. Daina apie angelus, kurie yra sumušti ir jie skrenda. Pats Danilas ne kartą yra sakęs, kad daugelis žmonių su juo elgiasi net žiauriai dėl jo neįprastumo; tačiau jis priprato ir sustiprėjo.

 

O finalui - Kipelovo daina; Aš laisvas.

 

Niekada nemaniau, kad penkiolikmetis berniukas gali taip dainuoti, tačiau Pliužnikovas gali viską ir jo pelnyta pergalė tai įrodo. Vaizdo įrašą visada galite žiūrėti „YouTube“ kanale, dėkingi žiūrovai jį iškart paskelbė.

Danilas Plužnikovas stulbinamai dainavo Valerijaus Kipelovo dainą quot; I'm free, quot ;,

 

jam paskutinėje citatoje „Voice“ pelnytai buvo suteiktas nugalėtojo vardas. Vaikų kvota; trečiojo sezono leidimas. Apie talentingą berniuką, jo amžių, pomėgius ir tėvus galite perskaityti čia. Įraše galite pamatyti jo atliktą Kipelovo baladę oficialioje svetainėje „Voice“. Vaikai-3 ", - eik į  nuorodą...

 

 

 

 

O finalui - Kipelovo daina; Aš laisvas... pagal įkeltą viršuje įkeltą nuorodą