STRAIPSNIAI

Dar viena televizijos laida, kurioje dalyvavo paramos labdaros fondas "Biblijos studijos"
Dar viena televizijos laida, kurioje dalyvavo paramos labdaros fondas

LNK studijoje Panevėžio ,,Banzos vaikų globos namų" auklėtiniai pasakoja apie patirtas skriaudas už savo tėvų nuodėmes.

Laidoje matysite našlaičių kančias. Vaikai jas patiria, kai tėvai juos palieka globos namuose ar globėjams. Pagrindinė to priežastis - alkoholis ir palaidas tėvų gyvenimas.

 

Biblijoje II Dievo įsakyme rašoma, kad už tėvų kaltę (nuodėmes) Dievas, skiria bausmę vaikams – trečiajai ir ketvirtajai kartai tų (tėvų), kurie  jį atmeta, bet rodantis ištikimą meilę iki tūkstantosios kartos tiems (tėvams ir vaikams), kurie Jį myli ir laikosi Jo įsakymų.

 

Nukryžiuojant KRISTUS klausė to paties, ką ir šie studijoje kankiniai: ,,... kodėl mane apleidai?

Nuodėmės įvardytos neiškraipytuose 10 Dievo įsakymų.

 

1.Neturėsi kitų dievų, tiktai Mane.


2.Nedirbsi sau drožinio nei jokio paveikslo, panašaus į tai, kas yra aukštai danguje ir kas yra čia, žemėje, ir kas yra vandenyse po žeme. Jiems nesilenksi ir jų negarbinsi, nes aš Viešpats, tavo Dievas, esu pavydus Dievas, skiriantis bausmę už tėvų kaltę vaikams – trečiajai ir ketvirtajai kartai tų, kurie mane atmeta, bet rodantis ištikimą meilę iki tūkstantosios kartos tiems, kurie mane myli ir laikosi mano įsakymų.


3.Nenaudosi piktam Viešpaties, savo Dievo, vardo, nes Viešpats nepaliks nenubausto to, kuris naudoja piktam jo vardą.

 

4.Atsimink, kad švęstum šabo dieną. Šešias dienas triūsi ir dirbsi visus savo darbus, bet septintoji diena yra Viešpaties, tavo Dievo, šabas: nedirbsi jokio darbo – nei tu, nei tavo sūnus ar duktė, nei tavo vergas ar vergė, nei tavo galvijai, nei ateivis, gyvenąs tavo gyvenvietėse. Nes per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas yra juose, bet septintąją dieną jis ilsėjosi. Todėl Viešpats septintąją dieną palaimino ir ją pašventino.

 

5.Gerbk savo tėvą ir motiną, kad i krašte, kurį Viešpats, tavo Dievas, tau skiria.


6.Nežudysi.
7.Nesvetimausi.
8.Nevogsi.
9.Neliudysi melagingai prieš savo artimą.


10.Negeisi savo artimo namų: negeisi savo artimo žmonos ar vergo ir vergės, ar jaučio, ar asilo, ar bet ko, kas priklauso tavo artimui.

Žiūrėti laidos videoįrašą:

http://lnkgo.alfa.lt/video-perziura/11501/yra-kaip-yra-2014-10-13

Susisiekite su mumis!