STRAIPSNIAI

Dovydas Norkūnas. LAUKTI AR BALSU ŠAUKTI?
Dovydas Norkūnas.  LAUKTI AR BALSU ŠAUKTI?

 

Dovydas Norkūnas

 

                                  LAUKTI AR BALSU ŠAUKTI?


Mane pasiekė va toks filmukas. Nesu domėjęsis tą tema, bet žinau, kad ten negeri dalykai vyko. Manau turiu pasidalinti. Jeigu nieko nedarysime, tai  panašių atvejų bus tik daugiau.  Vaikų pavertimas valstybės nuosavybe yra vienas naujosios pasaulio tvarkos tikslų.
Jei kam labai nepatinka,  kad aš dalinuosi tuo būtent dabar, tai ką žinau. Gal reikėjo palaukt, kol vaikus pradės masiškai atiminėt už vertybinį ugdymą?

 

https://www.facebook.com/venckuskarolis/videos/1151957645629931

 

Karolis Venckus
Kovo 8 d., 15:36 

 · 


 PRAŠAU PASIDALINTI Tai turi žinoti visi, nes daugelis vis dar suklaidinti 


Pilnas slėptas vaizdo įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=ff_pmbC3Oy8


,,Laisva žiniasklaida" šį įrašą tebeslepia. LRT teigia, kad šio įrašo paviešinimas pažeistų mergaitės teises (smurtas, jų supratimu, turbūt teisių nepažeidžia). TV3 šį įrašą buvo įsikėlę, jis tapo skaitomiausiu jų straipsniu, tačiau kitą dieną straipsnis buvo ištrintas. "15min.lt" įrašą tiesiog ignoravo. O "lrytas" toliau gyvena fantazijų karalystėje, jie rašo apie smurtaujančią Venckienę ir laimingai su Stankūnaite išeinančia mergaite.

 

 

 

nuotr. biologinė motina Laimutė Stankūnaitė su advokatu G.Černiausku, įžūliu smurtu pagrobę tempia klykiančią Deimantę. Jiems talkina policijos pareigūnai su  240 jėgos struktūrų armija.