STRAIPSNIAI

Kazys GRABYS. ĮTEISINTAS VAIKŲ GROBIMAS
Kazys GRABYS.  ĮTEISINTAS VAIKŲ GROBIMAS


ĮTEISINTAS VAIKŲ GROBIMAS?  

 

2020.05.04 d. LR Seime užregistruotas (VTAPĮ) vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimas. Tuo siūloma išbraukti iš dabartinio įstatymo punktą, kuris nebeleis neteisėtai pagrobto vaiko tėvams, ar juos globojantiems asmenims, teismui apskųsti neteisėtą vaikų atėmimo faktą. Seimui patvirtinus šį pakeitimą, Lietuvos vaikų konfiskacija ir prekyba jais bus nebebaudžiama....

 

 

LVT   TARYBAI,

LVT  VISUOMENĖS TARYBOS  NARIAMS

 

DĖL ,,TEISINĖS“ LIETUVOS SISTEMOS

PRAŠAU SKUBOS TVARKA SUŠAUKTI  LVT VALDYBOS  BEI  LVT VISUOTINĄ NARIŲ  SUSIRINKIMĄ DĖL VALSTYBĖS IR TAUTOS IŠLIKIMO!!!

 

2020.05.04d. LR Seime užregistruotas (VTAPĮ) vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimas. Tuo siūloma išbraukti iš dabartinio įstatymo punktą, kuris nebeleis neteisėtai pagrobto vaiko tėvams, ar juos globojantiems asmenims, teismui apskųsti neteisėtą vaikų atėmimo faktą. T.y. Seimui patvirtinus šį pakeitimą VTAPĮ tarnybai ir kitoms valdžios grupėms neteisėtas vaikų atiminėjimas iš tėvų Lietuvoje bus nebeapskundžiamas t.y. Lietuvos vaikų konfiskacija ir prekyba jais bus nebebaudžiama.

 

Štai Jums p.v.z. : 2020.03.20d Panevėžio raj. Teberiškių kaime iš Grąžinos (63 metai) ir Vidauto (67metai) Grigaliūnų  vaikų globėjų šeimos, pagal Panevėžio apylinkės teismo sprendimą (įtarimas tvirkinimu) Panevėžio vaikų teisių apsaugos tarnybos iniciatyva (pagal vieno auklėtinio  iš 100-to   tos šeimos išaugintų ir išleistų į savarankišką gyvenimą paliudijimo) buvo atimta 12 nepilnamečių vaikų. Įdomu tai, kad   2014m.,  Gražina Grigaliūnienė už 20-ties metų pavyzdingą vaikų priežiūrą, kaip nusipelniusi garbės moteris, išleidusi į gyvenimą per 100 jų šeimai PRISKIRTŲ globotinių (net sunkiai sergančių), Panevėžio rajone buvo pripažinta tų metų garbės pilietė. Kaimynai ir aplinkiniai apie šią šeimą atsiliepia tik pagarbiai.  

 

Tai tipinis - identiškas teismo sprendimas, kaip ir Garliavos Kedžių byloje (Deimantę Kedytę tvirkino ne NUSIKALSTAMAS pedofilų klanas, (o gal būt jie ir išžudė daugybę liudininkų), bet jos seneliai).

  

PATEIKIU PASKUTINĘ INFO APIE GARLIAVOS ĮVYKIUS:

 

Valstybė laikosi ant ciniško melo pamatų

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gegužės 15 d. 19:47

 

  Tie, kas matė teisėjos N.Venckienės sūnaus išplatintą Deimantės pagrobimo įrašą, gali dabar įsitikinti, kas vyko 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje namo viduje.  Teisėsaugos pareigūnų  gausa akivaizdžiai panaudojo  fizinį ir psicholoiginį smurtą: dužo stiklai, išpjautos, turinčios teisėjos imunitetą, tėvų namo durys ir jėga  įsibrauta į vidų, išsukiotos  teisėjos  rankos, atplėšta nuo imunitetą turinčios teisėjos kaklo apsivijusi rankomis klykianti Deimantė.

 

Policininkas M.Gušauskas, naudojant fizinį smurtą, teisėjai skausmingai  užlaužia rankas.  Stankūnaitė apie kelias minutes smaugdama   D.Kedytę ir skausmingai užlauždama  jai rankas, kartu su vaiko teisių darbuotojomis Gražina Didžbaliene, Evelina Talaliene ir antstole S.Vaicekauskiene, kaip gyvuliuką, klykiantį, atplėšia nuo bejėgės teisėjos ir išvelka grindimis į lauką, kur advokatas Černiauskas su Stankūnaite, panaudojant skausmingus galūnių užlaužimo veiksmus, jėga nuneša į policijos automobilį ir užmeta ,,kažkokią kaldrytę”…

 

Nuo to laiko D.Kedytės daugiau nei gyvos nei mirusios jau niekas nebėra   matęs.   O kaip bebūtų keista,  ta  fizinė bei psichologinė egzekucija įvykdoma organizuojant ir akylai  stebint  LR policijos vadovų akyvaizdoje. Ar Jūs žinot pasaulyje  dar nors vieną tokią valstybę  kur policija su Seimo ir prezidentės pritarimu,  iš imunitetą turinčios teisėjos  rankų,  fizinio smurto būdu atimtų ir pradangintų nežinomybėn nekaltą vaiką prieš jo pačio valią???   O  tą smurtą  prieš vaiką   ir  kauniečius organizavo S.Skvernelis ir dabartinis LR plicijos komisaras R.Požėla, policininkas  R.Oželis… aštuonis metus ciniškai meluodami, kad jokios pedofilijos ir jokio smurto ar prievartos  nebuvo,  o  Deimantę tvirkino patys seneliai kartu su teisėja, už tai seneliai buvo chamiško melo ir klastos būdu nuteisti, atimtas turtas…

.

Štai  toks teisminės valdžios elgesys tęsiasi ištisą dešimtmetį. Kai juoda teisme tampa balta, ten kur gilu – seklu, o pedofilija virsta rūpestinga motinyste,  nejučiomis kyla  klausimas ,,iškiliems” valstybės vyrams ir moterims:  ar Jūs, vykdantys teisingumą, vadovaujantys valstybei, nematote baisios, protu nesuvokiamos prievartos vaiko ir jo atimųjų atžvilgiu? Ar Jums tokie vaizdai yra „teisėtas teismo sprendimo vykdymas“? Kodėl  teisiama  vaiką gynusi teisėja? Kodėl neteisiami jie, tikrieji nusikaltėliai? Atsakykite apgailėtini konservatoriai, liberalai ir socialdemokratai, ir kiti politikai  prisidėję   ir panaikinę  teisėjos N. Venckienės, o   ir vėliau, kaip Seimo narės, teisinę neliečiamybę.

  Mieli  Tautiečiai ar jūs dar  ir dabar  tikite, kad  valdžios  prievarta prieš vaikus  bei neparankius  Lietuvos žmones  negalima???

 

P.S. VIDEO ĮRAŠĄ ŽIŪRĖTI :  TIESOS.LT PORTALE!!!  ,,VALSTYBĖ LAIKOSI ANT MELO PAMATŲ”; YOTUBE , KARŠTAS KOMENTARAS , ... https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=ff_pmbC3Oy8&feature=emb_title

 

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?

 

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gegužės 13 d. 19:56

 

D. Grybauskaitė viešai kalbėjo, kad prievarta vaiko atžvilgiu negalima.

Kodėl ji leido tą prievartą taikyti? Kodėl 2012 m. gegužės 17 d. ji išvyko į Čikagą ir apsimetė, kad nieko nežinojo?

Kodėl iki šiol niekas nenubaustas už prievartos taikymą?

Kodėl 2012 m. gegužės 17 d. ankstų rytą Renatas Požėla instruktažo policininkams metu aiškino, kad jie, ką bedarytų, bus ginami. Už ką D. Grybauskaitė paaukštino R. Požėlą, S. Skvernelį?

 

Už ką Prezidento dekretais buvo paaukštinti teisėjai, sprendę Deimantės seksualinio išnaudojimo ir kitas bylas?

Ar galėjo D.Grybauskaitė nežinoti, kad vaikui bus taikoma prievarta? Kad Deimantė bus paimta jėga? Ar ji nežino iki šiol, kas atsitiko su vaiku?
Puiki vaidyba. Verta Oskaro.

 

Štai keletas pavyzdžių, kurie padarė stulbinančią karjerą:

1. Algimantas Valantinas, buvęs Generaliniu prokuroru tuo metu, kai Seimas nustatė aplaidžiai nusikalstamą ikiteisminį tyrimą pedofilijos byloje, netrukus po atsistatydinimo tapo Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo teisėju, tuoj pat šio teismo pirmininku, Vilniaus apygardos teismo teisėju, 2016 metų sausį Lietuvos apeliacinio teismo teisėju, 2016 m. balandį – Lietuvos apeliacinio teismo pirmininku.

 

2. Prokurorė Genovaitė Ročienė buvo atleista iš prokuratūros. Tarnybinės nuobaudos skyrimą sąlygojo grubūs pažeidimai, G. Ročienės padaryti kontroliuojant bei vykdant ikiteisminį tyrimą. Pirminių, būtiniausių veiksmų, kurie būtų turėję įtakos ikiteisminio tyrimo trukmei ir sėkmei, neatlikimas, aukštesnio prokuroro konkrečių reikalavimų nevykdymas pakenkė bylos tyrimui. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2014 m. G.Ročienę grąžino į darbą, tada Ročienė iš valstybės prisiteisė tūkstantines sumas.

 

3. Rita Čivinskaitė 2009 m. buvo Kauno miesto apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotoja, kuri dėl pedofilijos bylos tyrimo buvo pažeminta pareigose, perkelta į Kauno apygardos prokuratūrą.

4. Prokuroras Andrius Kiuršinas, kuris Drąsiui Kedžiui pasakė: „Kas čia tokio, kad vaikui įkišo kelis kartus į burną?“, buvo pažemintas pareigose – perkeltas iš Kauno į Kaišiadorių rajono apylinkės prokuratūrą. Netrukus padarė karjerą – tapo Kauno apygardos prokuratūros prokuroru.

 

5. Ūsą pedofilijos byloje prašęs išteisinti prokuroras Egidijus Motiejūnas tapo Vilniaus apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus vyriausiuoju prokuroru.

6. Teisėjas Eligijus Gladutis, nutraukęs dalį pedofilijos bylos dėl J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės, D. Grybauskaitės dekretu perkeltas iš Panevėžio apygardos teismą į Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą.

7. Teisėjas Audrius Cininas po įtariamojo pedofilija A.Ūso reabilitavimo netrukus tapo Vilniaus apygardos teismo teisėju.

8. Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Aušra Bielskė (buvusi Valinskienė) kartu buvo vienoje kolegijoje su A.Cininu reabilituojant A.Ūsą, po ko buvo paskirta Vilniaus apygardos teismo teisėja.

 

9. Saulius Skvernelis iš Generalinio komisaro po gegužės 17-osios šturmo tapo Vidaus reikalų ministru.

10. Garliavoje gegužės 17-ąją buvęs ir instruktažą policininkams pravedęs komisaras Renaldas Požėla tapo Generaliniu komisaru.

11. Romas Oželis, 2012 m. gegužės 17 d. buvęs kartu su antstole S.Vaicekauskiene namo viduje jėga išplėšiant vaiką, 2012 m. birželio 29 d. Lietuvos policijos generalinio komisaro apdovanotas pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“. 2014 m. paskirtas Lietuvos policijos mokyklos viršininko pavaduotoju.

12. Į viešumą dėl pedofilijos bylos lindęs ir šmeižęs tuos, kurie gynė vaiką, Konstitucinio Teismo pirmininkas Egidijus Kūris gavo vietą Strasbūro teisme.

 

13. Evelina Talalienė, Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotoja, nuplėšusi vaiko ranką 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje, aiškinusi vaikui: „dabar arba po minutės“, po Garliavos šturmo, vedėjai Dabašinskienei nesant darbe, ją pavaduodavo. Šiuo metu ji yra atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Regionų apygardos administraciniame teisme.

14. Gražina Didžbalienė, Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotoja, 2012 m. gegužės 17 d. nuplėšusi mergaitės rankas, tapo Vaikų gerovės centro „Pastogė“ direktore.

 

15. Edita Žiobienė, Vaiko teisių kontrolierė, pareigas eina nuo 2010 metų, paskirtai antrai kadencijai.

16. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius, šmeižęs Neringą Venckienę viešai, pasibaigus kadencijai Lietuvos Aukščiausiajame Teisme tapo Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininku.

17. Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Aušra Vingilė po to, kai nuteisė Laimutę Kedienę tvirkinus vaiką už tai, kad L.Kedienė savo namuose kalbėjosi apie asmenis, kurie seksualiai išnaudojo vaiką, buvo perkelta į Kauno apygardos teismą.

 

18. Buvusi vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė, 2010 m. atleista iš pareigų dėl savo veiksmų pedofilijos bylos tyrime, 2014 m. ji buvo paskirta Sveikatos apsaugos ministre.

19. Vilniaus apygardos teismo teisėja Virginija Liudvinavičienė, atmetusi Laimutės Kedienės skundą ir palikusi teismo nuosprendį dėl seksualinio tvirkinimo, netrukus gavo Lietuvos apeliacinio teismo teisėjo pareigas.

 

20. Į Lietuvos apeliacinį teismą iš Vilniaus apygardos teismo buvo perkeltas teisėjas Alenas Pesliakas po to, kai paliko galioti nuosprendį, kad Laimutė Kedienė intelektualiai tvirkino vaiką.

21.Sigita Kilkutė, 2012-05-17 atvykusi į Garliavą su S.Vaicekauskiene, E.Talaliene ir G.Didžbaliene paimti mergaitės kaip psichologė, tuo metu dirbo Santariškių klinikose. Šiuo metu S. Kilkutė dirba Lietuvos Respublikos Vyriausybėje pas Saulių Skvernelį projektų vadove.

 

Prezidentė D. Grybauskaitė: „Mieli Lietuvos žmonės, ne karta pabrėžiau, prievarta vaiko atžvilgiu negalima“. 2012 m. gegužės 17 d.