STRAIPSNIAI

SUPŪVUSI DVASIA
SUPŪVUSI DVASIA

SUPŪVUSI DVASIA

 

Kai supūna dvasia, ponas Grušai, tai Dievas nebepadės, ką jau kalbėti apie kunigų importą iš Vietnamo

 

nuotr. nuolankūs ,,avinėliai".  Ši nuoroda parodo tikrąjį jų veidą  https://youtu.be/cesLDkHz7AATaip atsitiko su Europos civilizacija: supuvo jos dvasia, o kai supūna dvasia, tai jau net Dievas nebepadės, juo labiau pigių kunigų importas į UAB tapusią Lietuvos katalikų bažnyčią. Europos dvasia pūti ėmė jau nuo pat čia atsirandant krikščionybei. Dar antikinėje Romoje ėmė dygti pirmieji kapitalizmo daigai: nežabotas vartojimas ir pinigų skolinimas už procentus. Tada ir įvyko pasirinkimas kam tarnauti: Dievui ar mamonai. Buvo pasirinkta mamona.

 

nuotr. tarnystė demonui pražudo kiekvieną, kas jį seka

 

Viduramžiais, kai Romos imperijos likučiai persikėlė į Venecijos karalystę, ir čia suklestėjo bankai, prekyba ir kapitalizmas, kryžiuočių laivai išvyko gelbėti ne Kristaus karsto, o plėšti Konstantinopolio. Sekė ilga mamonos tarnų, išdavusių Kristaus mokymą, istorija, kol Europos civilizaciją suformavo tokius šetono tarnų personažus, kaip šių dienų „Dievo“ tarnai Vatikane. Esu apie šio Dantės Aligeri devintojo pragaro rato gyventojus daug kartų rašęs savo portale (www.lebionka.blogspot.com), bet nesenai pamatytas filmas, prisipažinsiu, šokiravo. Pažiūrėkite tie, kurie nepamiršote rusų kalbos. Tai pragaras žemėje.

https://youtu.be/cesLDkHz7AA

Rugsėjo 15 dieną mus pasiekė pribloškianti žinia apie Lietuvos katalikų bažnyčios vadovų ketinimą importuoti kunigus iš Vietnamo, nes jie jau nesugeba jų paruošti Lietuvoje.
Tai gal Lietuvoje bažnyčios tarnai jau peržengė 9 pragaro ratą, gal gyvena kažkur dar žemiau jo, dešimtame, o gal dvyliktame pragaro rate? O gal teisybė pasakojama šiame video? Gal tai jau ne bažnyčia, o satanistų UAB, kuri veža sau darbininkus (kunigus) iš užsienio, kad būtų pigiau. Bet jei tai ne bažnyčia, o UAB, tai reikia, kad ji tikintiesiems išrašinėtų PVM sąskaitas-faktūras, prie bažnyčių durų įrengtų kasos aparatus, mokėtų PVM, Sodros ir kitus mokesčius valstybei. 


Pradėjau ši rašinėlį nuo Dvasios. Bet ką bendro turi Dvasia ir kapitalizmas? Juo labiau bažnyčia, tapusi UAB ir šėtono šventykla. Labai gaila, kad tai įvyko. Daugeliui žmonių bažnyčia tarnauja atrama gyvenime. Turiu tokių artimų tarpe, pažįstų ir Dievui tarnaujančius kunigus. Kaip jiems visiems gyventi greta šio nuopuolio, Dvasios supuvimo?
O jei Dvasia supuvusi, nepadės nei „tolimas Vietnamas“, nei jūsų viršininkas su ragais ir kanopomis, ponas Gintarai Grušai.


Nuorodos:
https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1094483/lietuvoje-mazeja-norinciu-tapti-kunigais-pagelbeti-gali-tolimasis-vietnamas


http://ancientrome.ru/publik/article.htm?a=1271072582


https://iknigi.net/avtor-valentin-katasonov/134104-kapitalizm-istoriya-i-ideologiya-denezhnoy-civilizacii-valentin-katasonov/read/page-20.html