STRAIPSNIAI

Švenčių proga dovana Jums. Su Meile iš dangaus!
Švenčių proga dovana Jums. Su Meile iš dangaus!

Žmonės ieško TIESOS. Tai labai geras ir kilnus siekis, bet kai TIESA-KRISTUS atėjo į žemę, TIESA tapo pavojinga tiems, kurie širdyje puoselėjo piktus kėslus. Tai jie suplanavo Tiesą prikalti ant kryžiaus ir ją nužudyti. Jie tada nežinojo, kad Tiesa galingesnė už mirtį...

 

Garliavos pedofilijos skandalas, su tragiškomis žmonių žūtimis, baigiamas nuslėpti. Ar tai įmanoma padaryti? Jokiu būdu! Nukryžiavę Kristų, jo priešininkai manė, kad problemos neliko. Jie apsiriko ir smarkiai suklydo. Visas pasaulis išgirdo Kristaus vardą ir Dievo galią. Jis prisikėlė! Šiandien Jis gyvas! Jis šalia tavęs ir manęs.

 

Garliavos įvykių šalininkai iki šiol persekiojami, kaltinami, baudžiami. Slepiama tiesa. Brutaliai iš saugios aplinkos pagrobta mergaitė išvežta į nežinią ir atiduota galimai sąvadautojai kaukėtųjų maitvanagių apsuptyje. Jai naudojama prievarta. Šiandien ji apsipylusi ašaromis privesta liudyti tai, kas reikalinga jos motinai bei degradavusiam teisingumui, kuriuo nepasitiki virš 90 % Lietuvos piliečių. Kedžių šeima niekinama, žeminama...Apmaudu, kad didelė dalis nemąstančių būtybių tiki šiuo melu.

 

Kauno apygardos teisėja, Seimo narė Neringa Venckienė suprato pedofilijos klanų voratinklio klastingas subtilybes ir jų milžinišką įtaką ne tik Lietuvoje, bet nusikalstamą veiklą-klestėjimą visame pasaulyje ( net Vatikane!). Ji prarado paskutinę viltį išspręsti jos dukterėčios Deimantės problemą teisinėmis priemonėmis ( surašyta virš 90 skundų ir pareiškimų!).

 

Tuomet šaukėsi pagalbos - visą tiesą, su apklaustų liudininkų parodymais, išdėstė knygoje ,,Drąsiaus viltis - išsaugoti mergaitę". Tikslas - kad Lietuva ir pasaulis išgirstų pagalbos šauksmą. Daugelis žmonių tebetiki žiniasklaida, televizija, jos skleidžiama dezinformacija, melo propoganda. Lygiai taip pat sėkmingai melu maitina tamsuolius( be sveikos nuovokos) katalikų ir kitų konfesijų bažnyčios. Bet viskam yra ribos.

 

Mano įsteigtas fondas dovanoja jums šią knygą ,,Drąsiaus viltis - išsaugoti mergaitę", kurie dėl įvairių priežasčių negalėjo jos įsigyti. Tiek Biblijos tiesas, tiek tiesą apie Garliavos įvykius privalome sužinoti iš pirmų lupų...

 

Skambinkite, rašykite, sutarsime dėl pristatymo: tel 8 659 68010 arba el. p. aveber1@gmail.com