STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis . LAZDA TURI DU GALUS
Alvydas Veberis . LAZDA TURI DU GALUS

 

 

 

LAZDA TURI DU GALUS

 

Panevėžio meras Mykolas Rytis Račkauskas džiaugiasi teismų darbu. Išteisintas! Atsikvėpė po dviejų metų tampymo po areštines ir teismus!  Deja, meras neišdrįso įvardinti, kad tai buvo Panevėžio prokurorinės mafijos darbas.

 

Į tokią pat teismų karuselę buvome įstumti ir mes, visuomenininkai, bandę apginti skriaudžiamus našlaičius ir senolius. Apmaudu, kad tai buvo padaryta jūsų pavaldinių V.Michailovo ir R.Žeimienės rankomis. Jiems irgi talkino ta pati mafija, atstovaujama prokuroro R.Senkaus. Teisėja V.Motiejūnienė irgi stojo aferistų pusėn. Visi prašymai ištirti aiškiai nusikalstamas R.Žeimienės veikas, buvo atmetinėjami, o vyr. prokurorė N.Grunskienė iš viso „apsimetė šlanga“ ir nustojo atsakinėti į mūsų skundus ir priminimus.

 

Gerbiamas mere, dabar, kai atgavote savo įgaliojimus, gal atnaujinsite tyrimą dėl dabartinės savo pavaldinės R.Žeimienės veiklos ir aferų, atiminėjat butus. Ji tą darbą dirba be skrupulų, talkindama savivaldybės interesams.  Į gatvę išmetė net našlaitį už 93 eurų įsiskolinimą!?! Dėl  senolės dovanoto buto našlaičiams po jos mirties, R.Žeimienei klastojant dokumentus, devyniasdešimtmetė senolė buvo pagrobta, uždaryta Lavėnų globos namuose, padaryta „psichine“ ir galop ten numarinta.  Ar imsitės iniciatyvos ištirti savo pavaldinės nusikalstamas veikas ir senolės mirties aplinkybes? Gaila, kad V.Michailovas spėjo „nusiplauti“ į pensiją – jis irgi šių aferų bendrininkas. Jums mere, visi tie atvejai žinomi ir daugybę kartų buvote apie tai  informuotas. 

 

Mere, nebeverkšlenkit dėl skriaudos sau, nekaltinkit konservatorių, STT, Prokuratūros,  o pasižiūrėkit, kiek pridarėt klaidų ir skriaudų kitiems?  Tik konservatoriai ir visa Tarybos opozicija  kėlė klausimą ir stebėjosi Europinių pinigų švaistymu dėl dar visiškai patenkinamos būklės  Panevėžio ,,Laisvės aikštės“ rekonstrukcijos, kai šalia akis bado griūvanti Autobusų stotis su  ,,bomžų“ namais.

 

Lazda turi du galus. Už skriaudas reikia atsakyti, atsiprašyti ir kuo skubiau ištaisyti savo klaidas.

nuotr. Metų metais Panevėžio autobusų stotis merui M.R.Račkauskui akių nebado! Greta jos - ,,bomžų‘‘ namas. O juk tai miesto vizitinė kortelė, miesto širdis...

nuotr. autobusų stoties pastate vairuotojai ir konduktoriai vaikšto tokiais laiptais į dispečerinę. Ant jų galima ir kojas nusilaužti.

nuotr. Nieko geresnio nėra už atgailą. Panevėžio meras Rytis Mykolas Račkauskas suklupo Berčiūnų bažnyčioje. Nėra nei vieno be kaltės. Klystame visi, bet jeigu vaizduojame atgailą tik dėl žmonių akių, tai nieko nepadės.

 

Meras kalba TV laidoje

 

Panevėžio klerkų socialinė politika: vargšams - kanopos, visuomeninikams - ragai 

 

Tiesos  šaukliai