STRAIPSNIAI

Alvydas Veberis. KAI DIEVUI VIETOS NEBELIEKA, VELNIAI PRADEDA PASIUTPOLKĘ ŠOKTI

Nereikia nei puolančių rusų. ,,Elitas“ išsigando net plastmasinių butelių. ,,Teroristas“ taip ir nesulaukė prie Daukanto a. ,,Baltųjų rūmų“ vartų ,,kapitonės su svita". Šie išsilakstė kaip žiurkės iš skęstančio laivo. Kas bus, kai pasirodys tikras savižudis apsiginklavęs sprogmenimis ar tikras rusų karys su bomba? Ar NATO apsaugos?

plačiau
 
Alvydas Veberis. KOKIĄ ŽINIĄ SKELBIA VĖLIAVA?

Šiame name įsikūrė ir savo veiklą pradėjo labdaros - paramos fondas ,,BIBLIJOS STUDIJOS'' .

Valdoje, Lietuvos vėliava pakelta ir nenuleidžiama nuo 2012.05.17 d. Ji plazda Dievo garbei ( dėl Garliavos įvykių). Tris kartus Dievas apsaugojo nuskriaustą mergaitę ir neleido jos pagrobti...

plačiau
 
Alvydas Veberis. KODĖL MES TOKIE PIKTI?

 

 

Ne viename komentare galime rasti klausimą, kodėl tokie visi pikti? Kodėl tiek daug kalbama apie blogį, karus, vaidus, nesėkmes, kodėl tokie niūrūs veidai? Ar gali būti kitaip?

plačiau
 
Mantas Areima. JĖZUS IR VAIKAI

 

Žmonės Jėzui nešdavo vaikučius, kad Jis juos paliestų, bet mokiniai jiems draudė. Tai pamatęs, Jėzus tarė jiems: "Leiskite mažutėliams ateiti pas Mane ir netrukdykite, nes tokių yra Dangaus karalystė. Iš tiesų sakau jums: kas nepriima Dievo karalystės kaip kūdikis, neįeis į ją". Ir Jėzus laimino vaikus, apkabindamas ir dėdamas ant jų rankas (Šventasis Raštas Mk 10).

 

plačiau
 
Alvydas Veberis. PURVIAI

Teisingumo mafija, savo sprendimais toliau stebina Lietuvos piliečius, su kuriais susidorojama įvairiausiomis represinėmis priemonėmis.

Po Šiaulių apylinkės, apygardos teismų išteisinamųjų nuosprendžių įsigaliojimo, padaviau LIETUVOS VALSTYBĘ į teismą dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.

plačiau
 
Alvydas Veberis. KAI DIEVUI VIETOS NEBELIEKA, VELNIAI PRADEDA PASIUTPOLKĘ ŠOKTI

Nereikia nei puolančių rusų. Išsigando net plastmasinių butelių. Baltųjų rūmų "kapitonė su sava svita" išsilakstė kaip žiurkės iš skęstančio laivo. Kas bus, kai pasirodys tikras savižudis, apsiginklavęs sprogmenimis ar rusų karys su bomba? Ar NATO apsaugos? 

plačiau
 
MANKURTIZACIJA

Apie tai, kas vyksta pasaulyje ir Lietuvoje. Kaip žmonės paverčiami mankurtais...

plačiau
 
Alvydas Veberis. KAS VYKDO TEISINGUMĄ? AR DIEVAS REIKALINGAS TIK ESANT DUOBĖJE?


Ką tik paskambino raudanti vieno tarptautinio nusikaltėlio – recidivisto  sugyventinė Sandra ir pranešė, kad jos gyvenimo draugas vėl uždarytas į Panevėžio areštinę. Neseniai jis buvo grįžęs iš įkalinimo įstaigos Norvegijoje. Tai aštuntas kartas! 

 

Kuo išskirtinė ši banali kriminalinė situacija? 

plačiau
 
Alvydas Veberis. SPĄSTAI NAŠLAIČIAMS

Valstybinių įstaigų ir organizacijų  skaičius Lietuvoje sparčiai auga, biurokratų armija didėja, piliečių skaičius, tarsi karo metu mažėja, o realios pagalbos ištikus bėdai ar nelaimei sunku sulaukti. Tai įvyksta tik tada,  kai apie problemą sužino visas pasaulis. Tada puolama gaisrą gesinti ir dažniausiai teisieji lieka kalti. 

plačiau
 
Svajūnas Marcinkevičius. NUO VILKO ANT MEŠKOS

Prieš keleta metų Lietuvą supurtė Garliavos įvykiai, vėliau Pikeliškių globos namų, šiandien - jau Švėkšnos specialiojo ugdymo centro skandalai. Tačiau mūsų valstybėje, kur pirštu dursi, ten kiaura. Ne tik šių, bet ir daugelio kitų valdiškų įstaigų, kurios neva rūpinasi tėvų paliktų vaikų ar našlaičių gyvenimu, lydi tragiškos istorijos, deja, jos Lietuvos žmonėms nėra žinomos. Yra dar vienas, viešumai mažai žinomas aspektas: tokiais ,,valdiškais“ vaikais labai gerai sugeba pasinaudoti ne tik pedofilai, bet ir  įvairaus plauko vertelgos... 

plačiau