STRAIPSNIAI

Gamta visų namai

 

 Svajonė gyventi MEILĖJE. Svarbiausia - DVASIA, PROTAS, VALIA. Gamta - visų namai. Pažvelkime į Lietuvą iš paukščio skrydžio. 

plačiau
Raskevičius - aukščiau Dievo?

Raskevičius siekia reguliuoti net tas sritis, kurių nereguliuoja pats Dievas. Jis nori, kad jo komitetas svarstytų (be kita ko) privataus ir šeimos gyvenimo, minties, tikėjimo, sąžinės ir saviraiškos laisvės, privačios nuosavybės ir kitus klausimus.

Raskevičius nori pakilti aukščiau Dievo.  Ar neliks prie suskilusios geldos?

plačiau
Julija Kirkilienė    TIESOS KARYS

Savaitgalį Vilniuje, katedros aikštėje, vyko mitingas „Pasaulinis susivienijimas už laisvę“. Mitinge plojimais buvo sutiktas jaunas elektrėniškis Dovydas Norkūnas, kuris „YouTube“ kanale sulaukė daug sekėjų dėl kuriamų filmukų, kuriuose nebijo kritiškai pasisakyti apie Stambulo konvenciją bei vienalyčių asmenų santuokas. D. Norkūnas mitinge kvietė žmones nebijoti kalbėti, išsakyti savo nuomonės, nors nuomonė ne visiems gali patikti. Elektrėniškis ragino susirinkusius dažniau organizuoti mitingus, nes jie parodo žmogaus tikrąją valią, kurios šiomis dienomis jau nebeatspindi žiniasklaida. Savo nuomone ir vertybėmis D. Norkūnas pasidalino su mūsų laikraščio ,,Elektrėnų kronika" skaitytojais.

plačiau
Didysis Šeimos Gynimo maršas


Didžiojo Šeimos gynimo maršas vyks gegužės 15d. Ši diena yra  Tarptautinė Šeimos diena.
 

plačiau
Alvydas Veberis . SUKČIAI

Ne be pirmą kartą,  tenka aiškintis, kad nieko bendro neturiu su narkotikais. Prieš keletą metų esu apkaltintas, kad Šiauliuose narkotikais nugirdžiau galimai pedofilo įvaikintą įsūnį. Teko net du metus įrodinėti, kad didžiausia kaltė krenta pačiam pedofilui, kuris talkino įvaikintam įsūniui išsisukti nuo Fondui padarytos žalos.  Pastarasis apvogė Fondą.  Kad nereiktų grąžinti materialinių vertybių, padedant galimam pedofilui ir jo įmotei, prigirdė įvaikintąjį įmotės  vaistais, kurie turi narkotinių medžiagų. Kaltę bandė suversti man.  Už materialines vertybes Fondui, vagis su teismų pagalba, atsiskaitė, bet ir tai, apgaudamas teismą, pateikdamas jam suklastotą pinigų pervedimo čekį.

plačiau
 2021-03-17. PAVOJUS! SEIMAS IŠPROTĖJO!

 

Valstybė pavojuje ir tai jau akivaizdu !!! Seime - išprotėję bepročiai!

Siūlomi baudžiamojo kodekso pakeitimai.

Atkreipkite dėmesį į 129 straipsnį - bausmės didesnės nei už nužudymą!...

plačiau
Alvydas VEBERIS. ,,Drąsiaus viltis išgelbėti mergaitę''

Maitvanagiai gretinami su žmogumi kelia įdomias alegorijas, verčia kiekvieną dar kartą susimąstyti apie mūsų santykį su aplinka ir vienas kitu. Neatsitiktinai aš pasirinkau būtent šios metaforos palyginimą. Gyvename beprotiškame, beprotiškame pasaulyje. Daugelio protus ir mintis užvaldė materialinių turtų ir kūniškų geismų troškulys. Šie jausmai tapo neprognozuojami ir nevaldomi...

plačiau
Dovydas Norkūnas. Kreivų veidrodžių karalystė

 

Viena tiesa - ,,laisvė". Kreivų veidrodžių karalystė. Užčiaupti, bausti, bausti, užčiaupti...

plačiau
Dovydas Norkūnas.  LAUKTI AR BALSU ŠAUKTI?

 

Beveik dešimtmetį slėptas vaizdo įrašas, kuris parodo ne tik proto nesuvokiamą smurtą prieš mažą vaiką, bet ir parodo akivaizdų valdžios pareigūnų melavimą Lietuvos žmonėms.

plačiau
Vaidas Lekstutis įveikė ,,Prezidentą

Vaido atviras pokalbis su Vytautu Landsbergiu. Šį kartą paprastas kaimo vaikis Vaidas gerai pasiruošė ir  išlošė šachmatų partiją prieš profesionalų žaidėją ,,Prezidentą".  ,,Prezidentui" padarė matą. Nenuostabu, kad tokiais metodais dirba teisinės struktūros. Kas gali paneigti, kad profesorius kalba ne apie save?

plačiau