STRAIPSNIAI

Vladas Troščenka. 2021-01-13.  Tėvai valgė rūgščias uogas, o vaikams dantys atšipo

1991-aisiais man ėjo septyniolikti metai. Puikiai pamenu kaip tos dienos vakarą savo kambaryje skaitydamas knygą išgirdau pabūklų šūvius. Mes gyvenome kitoje Vilniaus dalyje, netoli geležinkelio stoties. Tai pakankamai toli nuo Televizijos bokšto, bet tankų šūviai buvo tokie galingi, jog pradėjo drebėti langai.

plačiau
Alvydas Veberis. SKUNDAS DĖL DEKALOGO IŠNIEKINIMO KRYŽIŲ KALNE

2016m. balandžio mėn. 11 d. buvau parašęs Šiaulių AVPK vadovui Rimantui Bobinui skundą dėl Kryžių kalne atlikto vandalizmo akto t.y. nukeltos ir pradangintos mano įrengtos dvi granito plokštės su 10 Dievo įsakymų ir perspėjanti granito lenta

plačiau
Vladimiras Troščenka.   VERGO KŪNAS PRIKLAUSO ŠEIMININKUI

Dabartinių priverstinių testavimų ir galimų priverstinių vakcinavimų akivaizdoje mes tiesiog turme prisiminti, jog su laisvo žmogaus kūnu niekas nieko daryti neturi teisės be jo leidimo, o su vergų kūnais visada yra daroma tai ko nori šeimininkas. Kiša visokius testus, leidžia visokius skysčius ir pan. 

plačiau
Neringa Venckienė SU NAUJAIS 2021 METAIS

 

„Iš savo patirties nesitikiu nieko gero Lietuvoje. Iki ausų supuvusi teisėsauga. Iki šaknų pasmirdusi žiniasklaida“

plačiau
 Vladimiras Troščenka .  Krikščionys, kuriuos Dievas išspjaus iš savo burnos

  Romos imperija  oficialiai buvo vadinama krikščioniška valstybė, bet gladiatorių mūšių niekaip nepavyko sustabdyti. Tai buvo suvokiama, kaip Romos tapatybė ir kultūros dalis.

plačiau
Alvydas Veberis.      LIETUVOS IŠLAIKYTINIAI GYVENTOJŲ PROBLEMŲ                      SPRENDIMUI AKLI IR KURTI

Trys ieškiniai dėl viešo senolės interesų gynimo  paduoti Tarptautiniams Europos Sąjungos arbitrams. Lietuvoje išsigimęs teisinis nihilizmas.

Tarptautinio pilietinių ir politinių teisių pakto 14 str. 1 d. pažymi, kad kiekvienas asmuo turi teisę, kad jo byla būtų nagrinėjama lygybės ir viešumo sąlygomis pagal įstatymą sudaryto kompetentingo, nepriklausomo ir nešališko teismo, kuris <…> nustatytų jo ginčijamas civilines teises ir pareigas.

plačiau
Aurimas Drižius. Kaip Nida Grunskienė nuo kalėjimo gelbėjo P.Nevulį

Rytoj Seimas balsuos už prezidento Ginato Nausėdos pasiūlytą kandidatę į generalinius prokurorus Nidą Grunskienę. „Man padarė didelį įspūdį, kaip prokurorė N. Grunskienė išmano prokuratūros sistemą ir kaip ji yra pasiryžusi pasiekti joje gerų pokyčių. Tikiuosi, kad, Seimui pritarus jos kandidatūrai, N. Grunskienė sėkmingai įgyvendins savo viziją“, – sakė Prezidentas...

plačiau
2020-12-03. KUO TOLIAU - TUO

2020 m. gruodžio 4 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos ir Lietuvos Visuomenės Tarybos spaudos konferencija Seime „Naujasis Karo policijos įstatymas – grėsmė visuomenės saugumui“. 

Nueinantis Seimas pateikė labai kietą "dovanėlę" Lietuvos žmonėms. Kuo tai "kvepia"? Komendanto valanda ar karine padėtimi?...

plačiau
2020-12-02. TEISINGUMO KRACHAS

Lietuvos teismų išsigimimas nieko nebestebina. Kantrybės netekę daugelis piliečių išvyko iš šalies, kiti paprašė politinio prieglobsčio kaimyninėse šalyse, treti persekiojami savųjų juodaskvernių. Nepadėjo nei visuomenininkų ,,Bado akcija" po Prezidentės langais, nei badautojų palapinės prie Seimo ar kitų vyriausybės pastatų...

plačiau
Alvydas VEBERIS.  KORUMPUOTIEJI TEISĖJAI

Panevėžio apygardos teisme, atskirtas nuo savo kolegų, teismo slenksčius mina advokatas Gintaras Ruseckas.

Advokatas Gintaras Ruseckas yra kaltinamas dėl prekybos poveikiu. Kaltinamajame akte nurodoma, kad 2018 m. G. Ruseckas susitarė duoti 22 tūkst. eurų kyšį advokatui Donatui Zagreckui, kad šis paveiktų Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėją K. Jucį. Buvo tikimasi, kad teisėjas panaikins Vilniaus apygardos teismo nuosprendį ir išteisins advokato G. Rusecko atstovaujamus asmenis.

plačiau