STRAIPSNIAI

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Referendumo štabo sudarymas“...

plačiau
2021-08-11. PASKUTINIEJI ĮVYKIAI - PADĖTIS DAROSI RIMTA

 

Demokratijos saulėlydis: taikūs mitinguotojai buvo išvaikyti jėga. Panaudoti garsiniai sprogimai, ašarinės dujos ir kitos spec.priemonės...

plačiau

Rugsėjo 10 dieną - mitingas prie Seimo "Mes prieš priverstinę vakcinaciją ir visas kitas nesąmones❗❗❗"

plačiau

Gerbiami broliai ir seserys vakseriai, tiesiog atsakykite sau, ar jūs tikrai tikite, kad tie žmonės, kurie jums netgi vandens nemokamai neduoda, duos jums nemokamai gerą dalyką jūsų sveikatai? Maža to, ne tik duos, bet netgi per prievarta reikalaus jį priimti? 

plačiau

Naujausia "Lietuvos Šeimų sąjūdžio" informacija apie padėtį Lietuvoje...

plačiau
N.VENCKIENĖ APSKUNDĖ NUTARTĮ

Lietuvos rytas rašo: 

 

N.VENCKIENĖ APSKUNDĖ PANEVĖŽIO APYGARDOS TEISMO NUOSPRENDĮ 

 

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2021/08/02/news/kalta-pripazinta-n-venckiene-su-advokatu-apskunde-teismo-nuosprendi-siekia-isteisinimo-20291643/

plačiau
2021-07-28. SVARBU IR SKUBU!

Skubi Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Dar vienas bandymas atimti iš Tautos konstitucinę teisę į referendumą“.

Įvykiai Dieveniškėse ir Rūdninkuose...

plačiau
Dėl įvykių Rudininkuose


Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas


Dėl įvykių Rūdninkuose
 

2021 m. liepos 26 d.


Ta diena atėjo - visiškai pasimetę, nevaldantys situacijos ir nebesuvokiantys savo sprendimų pavojingumo, Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys pasiuntė riaušių malšinimo specialiąsias pajėgas prieš taikius Lietuvos žmones. Rūdninkuose panaudota prievarta, ašarinės dujos, yra nukentėjusiųjų.


Kare kariaujama su svetimais įsibrovėliais, tam sukurtos ir tūkstančius metų gyvuoja valstybės.Tik niekur, niekada valstybėse nebuvo ir nebus kovojama prieš savus. O tie, kurie taip daro, visada, visų tautų yra vadinami išdavikais, kolaborantais, teisiami ir baudžiami aukščiausiaja bausme.


Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys nepripažįsta jokių diskusijų, pasitarimų su visuomene, vietos gyventojais. Nebėra jokios, net imituotos demokratijos bandymų, valdantieji net nežino, kas tai yra. Visi kitaip manantys žmonės paskelbiami priešais.


Prasideda tai, ko nelaukėm. Nesuklyskim - mūsų valstybė čia nekalta, nes jos mes nebeturim. Visos Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų kaukės nukrito ir mes pamatėme jų tikrąjį veidą - išsigandusį savo žmonių, piktą vidutinybių diktatūros grimasą.


LIETUVOS ŠEIMŲ SĄJŪDIS:


1. Griežtai smerkia specialiųjų pajėgų panaudojimą prieš taikius Lietuvos Respublikos piliečius ir reikalauja paskelbti tokį sprendimą priėmusių pareigūnų pavardes ir nubausti kaltus asmenis už tarnybinių įgaliojimų viršijimą.


2. Reikalauja Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų visus klausimus dėl nelegalių migrantų apgyvendinimo spręsti tik tariantis su vietos gyventojais ir savivaldybėmis.


3. Atkreipia Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų dėmesį į tai, kad tokie jų veiksmai kelia grėsmę visuomenės rimčiai, Lietuvos politiniam stabilumui, piliečių ir jų pačių šeimų ateičiai.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis
 

https://youtu.be/QvvNiGPMnZQ?list=PLbsZqFRBF1WC16Mb1oXVDl09FJahKz8RE

 

Atsisiųsti į skelbimų lentas

Alvydas Veberis .   BŪTINAS VALSTYBĖS PERVERSMAS

Tenka prisiminti 1990 metus, kai TSRS Prezidentas M.Gorbačiovas su ištikima palydove ir pagalbininke Raisa Maksimovna Gorbačiova lankėsi Lietuvoje. Jis viename susitikime su tauta, kuri buvo ištroškusi laisvės,  ištarė  tokius žodžius: ,,Jūs net neįsivaizduojate, kas jūsų laukia gavus laisvę.“ Šiandien įsivaizduojame, turime ne tik laisvę, bet ir tokią pat išsigimusią  ,,Laisvės“ partiją ir naujus okupantus. Tauta gavo tai, ko troško. 

plačiau
Alvydas Veberis  .  LIETUVOS TEISINGUMAS AR ŠIZOFRENIJOS TRAUKULIAI

Panevėžio apygardos teisme teisėjas V.Meidus perskaitė savo kolegei Neringai Venckienei teismo Nuosprendį. Be abejonės, tokio nuosprendžio ir galima buvo tikėtis iš korumpuotos pūlinių Valstybės. Apie sveiką protą, loginį mąstymą, teisingumą   aplamai negalima net kalbėti. Į jokius rėmus tokių išvedžiojimų  negalima įsprausti.

plačiau