STRAIPSNIAI

Alvydas VEBERIS.   LIETUVA - STEBUKLŲ ŠALIS pildoma 2020-02-18

 

Panevėžio apygardos teismas tęsia mafijos užgaidas. Dengia vieni kitus. Ir tai, ne tik teisėjos-parlamentarės N.Venckienės susidorojimo politinėje byloje. Tokių bylų virtinės.

plačiau
Neringa Venckienė: Kaip sekasi, Eligijau Masiuli?

Yra patikima patarlė: ,,Nekask duobės kitam, nes pats įkris". Ir žinok E.Masiuli, kad lazda turi du galus.  Kai smogs  antras lazdos galas, tai  paliksi pliku užpakaliu  ir tuščiom  kišenėm. Nors aišku, tokie, kaip tautos išlaikytinis  E. Masiulis ir panašūs į jį, ne iš savų pinigų gyvena, ir ne savo milijonus švaisto.

plačiau

Pagal oficilią ,,teisingumo“ vykdytojų versiją Rezonansinėje Garliavos byloje-žudikėje, pedofilijos nebuvo. Anot jų, tai išgalvota buitinė istorija. Nepaisant to, įvykių sūkuryje viena po kitos dešimtys netirtų žmogžudysčių.  Iki šiol persekiojama parlamentarė - teisėja Neringa Venckienė ir jos šalininkai...

plačiau
Alvydas Veberis.  PASAULINIAI KARO KURSTYTOJAI

Aaronas Russo amerikiečių pramogų verslininkas, kino prodiuseris ir režisierius bei politinis aktyvistas. Jis geriausiai žinomas už tokių filmų kaip „Prekybos vietos“, „Išmintingi vaikinai“,  ,,The Rose“ ir t.t. Gimė 1943 m. vasario 14 d. Brukline, Niujorkas, JAV.

plačiau
Alvydas Veberis. LIETUVOS ,,ŽVAIGŽDYNAS

,,Pasaulis pavojingas ne dėl tų, kurie daro piktus darbus, o dėl tų, kurie žinodami apie tai, šių nesustabdo“

plačiau
Alvydas VEBERIS . ,,JUDAS

 

 

 

,,Dievobaimingasis“ Romualdas Repšys nerimsta ir toliau skleidžia melą. Sulauks dar ne vienos bylos, nes Dievo Žodis Jo neveikia, o bauda matyt per menka?

plačiau
2020-02-02.  TAUTA TURI ŽINOTI.

Su  Vasario 16-sios  šventėmis!
 

Jau  mėnuo  kaip  nušurmuliavo  sausio  13-ji nusinešdama  ir  niezabudkių  šešėlį.   Tačiau  vis  dažniau  išlenda    Tautos  istorinės  atminties  naikinimo  ženklai.  Tai  trispalvės  ir  ją saugančiųjų  piliečių  niekinimas,   LR  Žvalgybos  ir  LR  Kriminalinės  žvalgybos  įstatymų  keitimas. Šiuo įstatymu žvalgybos institucijoms atsirastų  nevaržoma  antikonstitucinė teisė  persekioti  LR piliečius,   Lietuvos žydų asociacijos Izraelyje antilietuviškų  pareiškimų  su kaltinimais lietuviams išplatinimas… Todėl  vėl  ir  vėl  turime sugrįžti  prie spartėjančių   Tautos ir jos  didvyrių niekinimo  akcijų  viešinimo  bei  mūsų  garbingos įstorinės atminties  gynimo.

plačiau
 Alvydas Veberis.  TERŠALAMS BŪTINA UŽKIRSTI KELIĄ

„Biblijoje  rašoma, kad geriau žmogui šokti į liepsnas negu viešai sugėdinti kitą žmogų. Biblija gėdinimą prilygina žmogaus nužudymui. Biblija neleidžia išlieti kitam žmogui kraujo, o susigėdusiam būtent taip ir atsitinka – išsiplečia po oda esančios veido kraujagyslės ir išsilieja kraujas. Tai didelė nuodėmė. Tie, kurie taip elgiasi, vaikams užaugus susilauks nekokių vaisių“.

plačiau
Alvydas Veberis.  APIE NAUJĄJĄ PASAULIO TVARKĄ

Aaronas Russo amerikiečių pramogų verslininkas, kino prodiuseris ir režisierius bei politinis aktyvistas. Jis geriausiai žinomas už tokių filmų kaip „Prekybos vietos“, „Išmintingi vaikinai“,  ,,The Rose“ ir t.t. Gimė 1943 m. vasario 14 d. Brukline, Niujorkas, JAV. Mirė (nužudytas) 2007 m. rugpjūčio 24 d. Los Andžele, Kalifornija, JAV, netrukus  po šio paskutinio interviu:

plačiau
Alvydas VEBERIS.  BŪKITE ATSARGŪS! VISKĄ ,,GEBANTYS“ SPECIALISTAI

Domantas išgirdęs savo automobilio važiuoklėje nežymų barškėjimą, nuvyko  šiam garsui nustatyti į Panevėžio  Autoservisą, esantį Nemuno g. Meistrai surašė patikros aktą ir patarė pakeisti padilusią stabilizatoriaus įvorę, salianbloką, šarnyrą.  Domantas kitą dieną nupirko tas detales Ramygalos gatvėje Žagelienės parduotuvėje. 

plačiau