STRAIPSNIAI

BYLA - ŽUDIKĖ TĘSIA DARBĄ?

BYLA - ŽUDIKĖ TĘSIA DARBĄ ? AR NEBIJO VISOKIO PLAUKO LIBERALAI SUSILAUKTI NORVEGIJOS BREIKVIKO AR DIEVO ATPILDO? ATSIKVOŠĖKITE!
Žiūrėti video
Kaip šauksi, taip atsišauks. Jeigu tai tiesa, kad iš tikro nužudyta Deimantė, ką šioje nuorodoje išsakė A.Lobovas, tai tegul atsakomybę prisiima pagrindinis ,,apsauginis'' kunigas J.Varkala. 

plačiau

Valstybinių įstaigų ir organizacijų  skaičius Lietuvoje sparčiai auga, biurokratų armija didėja, piliečių skaičius, tarsi karo metu mažėja, o realios pagalbos ištikus bėdai ar nelaimei sunku sulaukti. Tai įvyksta tik tada,  kai apie problemą sužino visas pasaulis. Tada puolama gaisrą gesinti ir dažniausiai teisieji lieka kalti.

plačiau
Pakeliui į Dangiškąją Karalystę

Kristus savo mokiniams liepė eiti į visą pasaulį ir skelbti Dievo Žodį. Skelbti ypač ten, kur klaidžiojame tamsoje, pagonybėje, įvairių išgalvotų ir prisigalvotų dievų , ir šventųjų pasaulyje. Turbūt keista būtų, jei skelbtume Dievo Žodį tyrlaukiuose ar miške, kur niekas negirdi ir nemato.

plačiau
PASAULIO   ĮVYKIŲ   SUKŪRYJE

Jeigu sektume pasaulio įvykius, rastume begalę perspėjimų dėl Dievo vardo pažeminimo ir žmogaus darbų ir jo asmens išaukštinimo. Prieš šimtmetį jūrų lainerio ,,Titaniko“ savininkas gyrėsi, kad laivas toks stiprus ir galingas, kad net Dievas negali jam pasipriešinti. Tereikėjo tik paprasto ledkalnio ir didingas laivas greitai nuskendo, prieš tai perlūžęs pusiau. Linksmybės baigėsi.

plačiau
Spąstai našlaičiams

Lietuvoje, kaip ir daugelyje pasaulio valstybių, ypač Europos Sąjungos bendrijoje jaučiamas dvasinis nuosmukis, dėl ko vyksta karai, nelaimės, ekonominės, socialinės, moralinės ir  įvairiausios krizės - žmogus pasijunta vergu, beverte asmenybe...  

plačiau

 Šiandien išlaisvintas našlaitis Kęstas Šimašius, turintis negalią, kurį eilę metų išnaudojo Papilės verslininkas Saulius Rimkus su žmona Ginta. Pagal Kęstučio žodžius, ištrūko iš ,,peklos''- pragaro. Jis Rimkų iniciatyva buvo apgyvendintas jų valdos ūkiniame pastate ir po pragyventų 4 metų, patalpintas į Šiaulių psichiatrijos ligoninę, kad juo atsikratyti. Šiuo metu Kęsto ,,globėjai" ieško naujos aukos...
 

plačiau


Atėjo laikai, kai gyvename ne demokratinėje, laisvoje, teisinėje, bet baimės, persekiojimų, įkalinimų, žudymų apimtoje policinėje valstybėje. Norint perduoti žinią nebeužtenka žiūrėti TIESAI į akis, bet reikalinga užsidėti šalmą, nes nežinai iš kurios pusės tau trenks per galvą.
 

plačiau
Lietuvos Kašpirovskis

Skirtumas tik tame, kad vienas su stikline vandens mulkino žmones televizijos ekranuose, o kitas - Povilas Žekas girdo atsilankančius plasmasiniais ,,bambaliais", Merkinės piramidėje, pilant jį iš dviejų tonos talpos plasmasinių statinių, kurios stovi pastatytos piramidės viduje.  Apie Merkinės piramidę ir jos įkurėją Povilą Žėką esu parašęs ne vieną straipsnį...
 

plačiau
Amerikietiškas šou. Ir kas už viso to stovėjo

Žmogaus širdis - gyvybės šaltinis. Kartu tai ir skaitliukas, skaičiuojantis likusį tavo ir mano laiką. Susimąstyk ar ten tu eini, ar taip tu gyveni, ar tai ką laikai vertybe iš tiesų ko nors ji verta? Vienintelis būdas kažką priešpastatyti yra visuotinis pasipriešinimas. Ieškok TIESOS, sakyk TIESĄ, susigrąžink sau savo širdį...

Būtinai pažiūrėkite. Neprailgs.


 

plačiau
Popiežius vykdo Biblijos pranašystę...

Antikristas ir jo tarnai prieštaraudami Dievo įsakymams ir Dievo Žodžiui nori suvienyti bažnyčią. Ieško naujų landų ir mulkinimo metodų. Bažnyčia bus vieninga, jei kiekviena konfesija vykdys tos pačios BIBLIJOS nurodymus, o neiškraipys jos. Suvienitojas pats Dievas, nereikalingi jokie žemiški tarpininkai. Be reikalo popiežius užsiima propoganda. Tą laiką geriau skirtų skelbiant neiškraipytą Dievo Žodį ir atitaisytų katalikų bažnyčios klaidas padarytas ir daromas visai žmonijai. Tą pareigą Žemės planetoje atlieka vietoje Kristaus atsiųsta Šventoji Dvasia.
 

plačiau