STRAIPSNIAI

 2021-01-21. Vladimiras Troščenka. ATSITIKIMAS JŪROJE

 Po sočios vakarienės laivo restorane pakilau pas save į kajutę ir kaip įprasta atsiklaupiau maldai. Ilgai negalėjau susikaupti. Nežinojau kas yra, gal per soti vakarienė, o gal pastoviai į mintis įsibraunančios abejonės dėl savo Dievoieškos?

plačiau

Visų institucijų išlaikytiniai ant tiek suįžūlėjo, kad pas juos liko nepagydomo koronaviruso užkratas, kurio matyt jokios vakcinos neišgelbės. Iš kur tokių beraščių ir priviso? Dar dejuoja, kad jiems algos mažos. Aplamai, net pašalpų tokie specialistai neverti. Kas svarbiausia jų apstu.

plačiau
Vladimiras Troščenka.  Beždžionių planeta

Turbūt netgi visiškai tamsus kolchozų inteligentas, parazituojantis mūsų valstybės administravimo aparate (ir jį aptarnaujančiose struktūrose), sutiks jog beždžionės kurti nesugeba. Jos gali tik beždžioniauti.

plačiau
Vytautas Radžvilas. Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl šalies teismų ir teisėsaugos institucijų pertvarkos

Liaudis vis  rašo, kai tuo tarpu tironai veikia. Čia tinka patarlė: ,,Šunys loja, o karavanas eina''. Gal ne tos priemonės? 

 

Anot V.Landsbergio ir viauksinčių ,,skalikų" reikia aukų ir kraujo. Kodėl patys nerodo pavyzdžio, stodami į pirmąsias eiles ne tik bažnyčioje, bet gatvės kovoje?

plačiau
2021.01-15. Alvydas Veberis. NUSIKALTĖLIAI SAVO KOMPETENCIJA NEABEJOJA

Iškilmingai prisiekusi Lietuvos valstybei, Generalinės prokuratūros generalinė prokurorė Nida Grunskienė pradėjo darbą. Ji prokuratūros darbe problemų nemato. Sako, kad prokuratūroje dirba profesionalūs darbuotojai. Tuomet nebelieka vilties, kad kas nors pagerės. Juk iš raugintos agurkų statinės ištrauktas agurkas, ten pratūnojęs 28 metus, ar gali matyti kitokią aplinką, apart to, kaip toliau toje statinėje rūgti? 

plačiau
Vladas Troščenka. 2021-01-13.  Tėvai valgė rūgščias uogas, o vaikams dantys atšipo

1991-aisiais man ėjo septyniolikti metai. Puikiai pamenu kaip tos dienos vakarą savo kambaryje skaitydamas knygą išgirdau pabūklų šūvius. Mes gyvenome kitoje Vilniaus dalyje, netoli geležinkelio stoties. Tai pakankamai toli nuo Televizijos bokšto, bet tankų šūviai buvo tokie galingi, jog pradėjo drebėti langai.

plačiau
Alvydas Veberis. SKUNDAS DĖL DEKALOGO IŠNIEKINIMO KRYŽIŲ KALNE

2016m. balandžio mėn. 11 d. buvau parašęs Šiaulių AVPK vadovui Rimantui Bobinui skundą dėl Kryžių kalne atlikto vandalizmo akto t.y. nukeltos ir pradangintos mano įrengtos dvi granito plokštės su 10 Dievo įsakymų ir perspėjanti granito lenta

plačiau
Vladimiras Troščenka.   VERGO KŪNAS PRIKLAUSO ŠEIMININKUI

Dabartinių priverstinių testavimų ir galimų priverstinių vakcinavimų akivaizdoje mes tiesiog turme prisiminti, jog su laisvo žmogaus kūnu niekas nieko daryti neturi teisės be jo leidimo, o su vergų kūnais visada yra daroma tai ko nori šeimininkas. Kiša visokius testus, leidžia visokius skysčius ir pan. 

plačiau
Neringa Venckienė SU NAUJAIS 2021 METAIS

 

„Iš savo patirties nesitikiu nieko gero Lietuvoje. Iki ausų supuvusi teisėsauga. Iki šaknų pasmirdusi žiniasklaida“

plačiau
 Vladimiras Troščenka .  Krikščionys, kuriuos Dievas išspjaus iš savo burnos

  Romos imperija  oficialiai buvo vadinama krikščioniška valstybė, bet gladiatorių mūšių niekaip nepavyko sustabdyti. Tai buvo suvokiama, kaip Romos tapatybė ir kultūros dalis.

plačiau