STRAIPSNIAI

Vladas Troščenka .   Tu nori, kad tave gydytų greitai, efektyviai ir pigiai arba, kad ilgai, neefektyviai ir brangiai?

 

 

 

 

Mano gyvenime buvo labai daug gerų draugų ir draugių medikų (ankščiau, nes po mano straipsnių jie bijo su manimi bendrauti, kad nepakenti savo karjerai). Mano mama taip pat buvo medikė. 

   Vieni buvo geri medikai, kiti šiaip sau, bet Dievas apsaugojo ir man neteko bendrauti su medikais niekšais. Būtent tokiais, kurių dabartinėj viešoje erdvėje prisiveisė kaip blusų pas valkataujantį šunį...

plačiau
2021-02-17. PRANAŠYSTĖS PILDOSI

 

 

 

Tai kas vyksta šiandien, nėra atsitiktinumas, o daugelį dešimtmečių ruoštas ir tobulintas planas...

 

 

plačiau
Vladas Troščenka . Ar TIKRAI žinai 10 Dievo įsakymų?

 

Daugelis žmonių sako:

 

,,Aš savo gyvenime laikausi 10-ties Dievo įsakymų."

   Keisčiausia, kad dažnai tie žmonės net nežino kokie gi tie 10 įsakymų. Jų nežino ne tik netikintys žmonės, bet ir tie kas vadina save tikinčiaisiais.

plačiau
2021-02-10. VAKCINACIJA IZRAELYJE - KITU KAMPU

Izraelis, Vakcinacija ir mano šeimoje jau esantis tarptautinis skiepų pasas.

Globalistų kontroliuojama Lietuvos žiniasklaida skelbia, kad "ŽYDAI aktyviai skiepijasi, net per ŠABĄ". "Izraelis aktyviausiai ir geriausiai pasaulyje skiepijanti šalis", "Jau paskiepyta 30 proc. Izraelio bandos/populiacijos". 

plačiau
2021-02-09. BOBUTĖS PRANAŠYSTĖ. KAIP PIRŠTU Į AKĮ...

Kai buvau dar  mažas, mano bobutė sakė, kad ateis laikai kai moterys rengsis kaip vyrai, o vyrai - kaip bobos. Tada galvojau, kad bobutei nuo senatvės protelis "pavažiavo". Deja, tikrovė perspjovė jos pranašystę - sijonuoti vyrai jau sėdi Seime...

Įdomu ir netikėta, kad visuomenė pradėjo reaguoti į esamą padėtį. Jau surinkta virš 220 000 parašų po peticija, dėl "profesionalaus gėjaus" atstatynimo iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų...

Visą peticijos tekstą perskaityti ir pasirašyti galite ČIA

plačiau
Vladas Troščenka .  Kaip covid19 sektos adeptai platina užkratą?

 

   Pavyzdžiui protinga pelė pamato arba užuodžia nemokamą sūrį ir jos juslės ją tiesiu keliu įveda į pelėkautus. Ji turi tik vieną šansą išsigelbėti, jei pelėkautai tinkamai nesuveiktų. Bet tada ji įgaus juslinę patirtį, jog nemokamas sūris VIS DĖL TO BŪNA (tik kvaili antinemokamasūrininkai, runkeliai ir vatnikai tai neigia) ir sekantį kartą nebebijodama pateks į tinkamai paruoštus pelėkautus, dar su savimi atsivedusi kitų jos patirtimi suviliotų pelių būrelį. 

plačiau
 Vladas Troščenka .   Kaip praščiokus priversti savanoriškai vykdyti ko tu nori?

Ateini pas kokį nors "VISĄ GYVENIMĄ BESIMOKANTĮ" žmogelį ir matai jo namuose, žiniasklaidoje gausiai reklamuojamus, beverčius daiktus. Virtuvėje visokius "feirius", vonioje "kolgeitus", ant stalo pietums dedamus sveikus "muslius" "danonus"....

plačiau
 Vladas Troščenka . 2021-02-03 .  Kaimynas siūlo tavo vaikui narkotikus?

  Žiūrėdamas į šitą glitnią raganų, giltinių, lašininių, kanapinių, kupčių ir pan. ordą, klausiu savęs - kada ateis Užgavėnės, kuomet mes galėsime sudeginti jų visų motinėlę - MORĘ? Parašęs ir išplatinęs šį tekstą, aš tikrai dėkoju Viešpačiui, kad neesu joks Bažnyčios tarnautojas, arba koks nors visuomeninis veikėjas ar kokios SODROS biurokratėlis. Kam daug duota iš to daug ir reikalaujama. 

plačiau
Vladas Troščenka 2021-02-02    KAIP GYVENSIM TOLIAU?

 Stebint šį NEOkomunistinį siaubą, kuris nuosekliai įdieginėjamas visame pasaulyje, normaliems žmonėms kyla klausimas - Kaip gyvensim toliau?

Žinant tą faktą, jog dabar žemėje gyvena apie aštuonis milijardus vaikų, senelių, moterų ir vyrų...

plačiau
Alvydas Veberis .  DEZERTYRAI ATGAL Į OKUPANTŲ RANKAS

1988-1990 metais, kai Lietuvoje buvo vis garsiau ir plačiau kalbama apie Molotovo-Ribentropo paktą ir jo pasekmes – okupaciją ir aneksiją, ir vis labiau ryškėjo lietuvių tautos nuostata gyventi nepriklausomoje valstybėje, Lietuvoje ėmė reikštis jėgos, kurios pasisakė prieš Lietuvos  nepriklausomybę, vykdė TSRS valdžios politiką. 1989 metų pabaigoje, LKP atsiskiriant nuo TSKP, dalis LKP suvažiavimo dalyvių, gavę TSKP CK vadovų pritarimą, paskelbė apie atsiskyrimą nuo LKP ir įkūrė LKP/TSKP organizaciją (žinomą kaip LKP TSKP platformoje).

plačiau