STRAIPSNIAI

2021-04-12. LABAI RIMTA - BŪTINA ŽINOTI KIEKVIENAM

Gana glaustai paaiškinama, kaip vykdomas masinis medicininis eksperimentas su mumis. Po šio video lyg ir turėtų būti aišku, kad kaukių režimas ir kiti ribojimai nebus atšaukti, kol nesibaigs šis eksperimentas...

 https://www.bitchute.com/video/ko3QB8YaiWhM/   (anglų k.)

plačiau
 ALVYDAS VEBERIS. VATIKANO PASLAPTYS

 Kaip ylos iš kiauro maišo lenda vis nauji ir nauji vyraujančios Romos katalikų bažnyčios nusikaltimai. Nesibaigia tikinčiųjų klaidinimai.  Per daugelį metų mano įsteigtas fondas savo straipsniais bei kita veikla apie tai informavo visuomenę, šios vyraujančios bažnyčios hierarchus, jų vadovą Popiežių. Tačiau jokių permainų nėra. Ryšium su tuo, parašiau sekančio turinio kreipimąsi-prašymą:

plačiau
Vladimiras Troščenka . Gestapas, eikite  lauk

 Bažnyčios Kanadoje pastorius Artūras Paulauskas (Artur Pawlowsky) išvarė iš bažnyčios naujosios pasaulio tvarkos ATMATŲ sarginius šunis, bandžiusius uždrausti švęsti VELYKAS. 

  Nebe daug tokių tarnautojų belikę mūsų bažnyčiose. Daugumoje yra linkę susitaikyti ir nesipriešinti. Bet jų negalima smerkti, nes ne daugeliui Dievas duoda Samsono jėgą ir Dievišką įsiūtį tam, kad... 

plačiau
Sodoma ir Gomora

Sodoma ir Gomora (hebr. ‏סדום ir עמורה‏‎) yra du Biblijoje minimi miestai. Vardų reikšmė neaiški. Šiuose miestuose esą gyveno labai pasipūtę ir ištvirkę žmonės, todėl Dievas nepakęsdamas jų ištvirkavimų ir pasipūtimo, nušlavė šiuos du miestus nuo žemės paviršiaus, norėdamas parodyti, jog ištvirkavimas ir pasipūtimas veda į pražūtį. Dabar Sodoma ir Gomora yra pasipūtimo ir ištvirkavimo simbolis. Sodomitais dar iki šiol tebevadinami homoseksualai, juos siejant su Sodomos miesto ištvirkavimais.

plačiau
KRAUPIOS LAIVO PASLAPTYS SUECO KANALE

Uždaryti vaikai, kūnai, ginklai, rasti Evergreen laive, kuris buvo užblokavęs Sueco kanalą.
JAV karinio jūrų laivyno kariai iš Sueco kanalo laivo konteinerių išgelbėjo daugiau nei tūkstantį parduotų vaikų bei rado daug jau mirusių. Šaltiniai teigia, kad vaikai vis dar buvo gelbėjami, o kūnai buvo rasti Evergreen laivo konteineriuose, kurių yra virš 18 tūkstančių.

plačiau
Alvydas Veberis.    Ado Jakubausko palaikymo piketas Panevėžyje

Seimas šiandien atleido Adą Jakubauską iš Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro (LGGRTC) vadovo pareigų. Jį aršiai gynė  „valstiečiai“, kurie  balsavimą Seime vadino susidorojimu su neįtikusiu žmogumi.  Valdančiųjų atstovai kalbėjo priešingai, kad jokio susidorojimo nėra – A.Jakubauskas tiesiog prastai dirbo.

plačiau
Alvydas Veberis    NELIEČIAMIEJI! G.Rusecko byla 2021-04-01

Vieninteliam man paprašius (iš visos tiek vietinės, tiek sisteminės žiniasklaidos ryklių armijos), kad galėčiau dalyvauti Panevėžio apygardos teismo posėdyje, kur nagrinėjama, išskirta iš teisėjų klano, advokato Gintaro Rusecko byla, gavau sekančio turinio atsakymą: ,,Planuojama, kad posėdis rytoj vyks. Tačiau turime bėdą – į salę jūsų įleisti negalime, nes, kaip mane informavo, proceso dalyviai greičiausiai bus šeši, todėl 4-oje salėje niekaip neišsitenkame su atstumais. Visos kitos salės rytoj užimtos, jose nuo pat ryto vyks posėdžiai, todėl nėra kur jus įkurdinti, kad galėtumėte klausytis posėdžio retransliavimo. Apgailestauju dėl susiklosčiusios situacijos. Su pagarba. Jolita Gudelienė Panevėžio apygardos teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)“.

plačiau
Gamta visų namai

 

 Svajonė gyventi MEILĖJE. Svarbiausia - DVASIA, PROTAS, VALIA. Gamta - visų namai. Pažvelkime į Lietuvą iš paukščio skrydžio. 

plačiau
Raskevičius - aukščiau Dievo?

Raskevičius siekia reguliuoti net tas sritis, kurių nereguliuoja pats Dievas. Jis nori, kad jo komitetas svarstytų (be kita ko) privataus ir šeimos gyvenimo, minties, tikėjimo, sąžinės ir saviraiškos laisvės, privačios nuosavybės ir kitus klausimus.

Raskevičius nori pakilti aukščiau Dievo.  Ar neliks prie suskilusios geldos?

plačiau
Julija Kirkilienė    TIESOS KARYS

Savaitgalį Vilniuje, katedros aikštėje, vyko mitingas „Pasaulinis susivienijimas už laisvę“. Mitinge plojimais buvo sutiktas jaunas elektrėniškis Dovydas Norkūnas, kuris „YouTube“ kanale sulaukė daug sekėjų dėl kuriamų filmukų, kuriuose nebijo kritiškai pasisakyti apie Stambulo konvenciją bei vienalyčių asmenų santuokas. D. Norkūnas mitinge kvietė žmones nebijoti kalbėti, išsakyti savo nuomonės, nors nuomonė ne visiems gali patikti. Elektrėniškis ragino susirinkusius dažniau organizuoti mitingus, nes jie parodo žmogaus tikrąją valią, kurios šiomis dienomis jau nebeatspindi žiniasklaida. Savo nuomone ir vertybėmis D. Norkūnas pasidalino su mūsų laikraščio ,,Elektrėnų kronika" skaitytojais.

plačiau