STRAIPSNIAI

Vytautas VYŠNIAUSKAS.  BAIMĖ

Brangūs tautiečiai,

 

jūs galite klausti: kur jaunoji karta, kodėl ji tyli, kodėl tiek mažai jaunų veidų tokiuose renginiuose kaip šis? Atsakymas paprastas: jie bijo! Kalbėti apie Lietuvą šiandien reiškia kalbėti apie baimę. Nes ar gali nebijoti jaunas žmogus, kada bijo jo autoritetai?

plačiau
 Seime Sąjūdžio 30-metis 2018-06-04

Seime minimas Sąjūdžio 30-metis (tiesioginė transliacija) 

 

2018 birželio 4 d. 12 val. Vilniuje, Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios Akto salėje (I rūmuose) įvyko iškilmingas Sąjūdžio 30-mečio minėjimas.

plačiau
  Vytautas VYŠNIAUSKAS.       RAGINIMAS PRAREGĖTI

Na išverstaskūriai, griaunantys Lietuvą, paklausykit. Jums kalba, be užuolankų,  Vytautas. Tik ne Landsbergis, bet VYŠNIAUSKAS. Išlaikytinių švenčių ir   Lietuvių tautos gedulo proga.

plačiau
Alvydas VEBERIS .    DIKTATŪRINĖ KORUMPUOTA POLICINĖ VALSTYBĖ

Ekskomisarams ilgam savo uniformas teko padžiauti už jų ,,nepriekaištingą darbą", kuris parodo tikrąjį ŠALIES veidą. Tai diktatūrinė korumpuota policinė valstybė...

plačiau


 

 

PRARAJA  AR AUKSO AMŽIUS?

 

LIETUVA KUNKULIUOJA IR MAUDOSI PURVE

 

Valstybinė mafija, kol kas vienvaldiškai ir be konkurencijos terorizuoja Lietuvą ir Europą, o gal jos čiuptuvai eina net iki Brazilijos?  Tarptautinė kovos su narkotikais organizacija dar 2010 metais fiksavo antrą pasaulinį narkotikų kartelį po Brazilijos kur ? – LIETUVOJE.

plačiau
Alvydas VEBERIS  prof. V.RADŽVILAS PANEVĖŽYJE

Sausakimšoje Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje įvyko profesoriaus Vytauto Radžvilo knygos pristatymas: ,,Kiek kartų gali gimti tauta?“

plačiau
 KREIPIMASIS DĖL LRT MISIJOS 2018-04-13.

Šią savaitę LRT Tarybos pirmininkui Ž. Pečiuliui ir Generalinei direktorei M. Garbačiauskaitei-Budrienei buvo įteiktas raštiškas kreipimasis dėl Nacionalinio transliuotojo misijos, kurį pasirašė Sąjūdžio trisdešimtmečio minėjimą rengusių ir kitų visuomeninių bei pilietinių organizacijų atstovai. Kreipimesi reikalaujama...

plačiau
Alvydas VEBERIS  JAV ČIKAGOS XXXX TEISMUI

 

 

             Dėl Neringos Venckienės ekstradicijos

 

Gerbiamas teisme,

 

aš pradėsiu, kaip ir dera mano profesijos atstovui, Dievo Žodžiu, nes tik jame slypi TIESA.

plačiau
Alvydas VEBERIS   EKSKOMISARŲ RAMYBĖ TEISME  PARODO, KAD PILNOS JŲ KELNĖS

LIETUVOS POLICIJA: GINTI. SAUGOTI. PADĖTI 

 

Facebook paskyroje policijos  sekėjų gausus būrys - 205 343. Gausybė pagyrų patiems sau. Pabandžiau įkelti keletą straipsnių, parodant jų tikrąjį veidą. Iš karto  buvau išmestas, kaip musė iš barščių, ir užblokuotas. Tai ar jų lozungai atitinka tikrovę? Ar jie  visus mulkina ir maitina melu, patys darydami pačius žiauriausius  nusikaltimus?

plačiau
Alvydas VEBERIS.   MIRTĮ NEŠANTYS NUODAI


LIETUVOS TEISĖTVARKA PASIEKĖ DUGNĄ. KAS ŽINO, KADA IŠLIPS?


Biblijoje parašyta: ,,Nėra nieko uždengta, kas nebus atidengta, ir nieko paslėpta, kas nepasidarys žinoma." (Lk 12,2) Atmink, kad Dievas nėra padaręs klaidų.


,,Valstybės užvaldymas. Einame Lukašenkos keliu... Kada praregės tauta?", - neseniai taip kalbėjo Irena Degutienė - antras valstybės žmogus. Ar ji jau pasitraukė nuo tokio valdymo modelio ar iki šiol priskretus prie lovio? Juk ji nieko negali pakeisti ir nepakeitė. Anot jos visa šalies destrukcija priklauso nuo vienos intrigų meistrės - Prezidentės D.Grybauskaitės.

plačiau