STRAIPSNIAI

Dovydas Norkūnas.  LAUKTI AR BALSU ŠAUKTI?

 

Beveik dešimtmetį slėptas vaizdo įrašas, kuris parodo ne tik proto nesuvokiamą smurtą prieš mažą vaiką, bet ir parodo akivaizdų valdžios pareigūnų melavimą Lietuvos žmonėms.

plačiau
Vaidas Lekstutis įveikė ,,Prezidentą

Vaido atviras pokalbis su Vytautu Landsbergiu. Šį kartą paprastas kaimo vaikis Vaidas gerai pasiruošė ir  išlošė šachmatų partiją prieš profesionalų žaidėją ,,Prezidentą".  ,,Prezidentui" padarė matą. Nenuostabu, kad tokiais metodais dirba teisinės struktūros. Kas gali paneigti, kad profesorius kalba ne apie save?

plačiau
Alvydas Veberis .   TOLIAU TAIP GYVENTI NE VALIA

1918 m. vasario 16 d. iškovotos Lietuvos Nepriklausomybės  metinių proga, susivieniję lietuviai pagerbė kovo 11-osios (ne)Šventę automobilių važiuotynėmis Respublikos keliais.  Ši diena  įprasminta vieningiau,  nei atlikta repeticija vasario 16 d....

plačiau
2021-03-11 .  Dovydas Norkūnas dalijasi.  LAIKAS PERTVARKAI

Seimo narys Mindaugas Puidokas rašo: ,,Manau, kad mes, lietuviai, gyvendami savo garbingų protėvių žemėje privalome  priešintis! Aš laikau tai principiniu klausimu. Jeigu ES mums prievarta ,,diegia'' nepriimtinas LGBTQ+ genderinės ideologijos vertybes - ką darysime?! Privalome atstovėti kartu su Lenkija, Vengrija, Slovakija, Čekija, Latvija ir kitomis šalimis bei apginti teisę į tradicines vertybes! ..

plačiau
2021-03-11 . Daugiavaikės mamos kalba
2021-03-11 . Daugiavaikės mamos kalba

 

DAUGIAVAKĖS MAMOS ILONOS KALBA 

 

Puiki Ilonos kalba Lietuvos  Nepriklausomybės atkūrimo  31-ųjų metinių dienos proga.

 

Būtinai išklausykit iki galo. Raskit laiko ir kantrybės ne vien malonumams, kurie labai greit praeina. Išgirsite ne  kelnėtos bevaikės bobos, bet stiprios, didžios moters, mamos, auginančios keturis vaikus,  balsą:

 

https://www.facebook.com/ilona.anuzyte/videos/4363673233662694

Vladimiras Troščenka. Lietuva vėl prarado savo nepriklausomybę

 Kovo 11 proga norėtųsi prisiminti prieš septynioliką metų prarastos nepriklausomybės laikus. 1990 metų kovo 11 paskelbėme savo nepriklausomybę ir vystėmės septynmyliais žingsniais iki pat 2004 metų gegužės 1 dienos, kuomet Lietuva eilinį kartą prarado savo nepriklausomybę ir tapo Naujo ,,sojūzo/unijos" provincija (šiaip prieš pat įstojimą į EU algos Lietuvoje buvo beveik europinio lygio, bet kai tik naujas sojūzas tapo Lietuvos valdovu, iš karto algos krito drastiškai, motyvuojant pasauline krize). 

plačiau
 KUO SKIRIASI ,,PROFESIONALUS

 Tu gali šauktis Kristaus asmeniškai, savo maldose ir tuomet Jis atsiųs tau savo pasiuntinius, per kuriuos tu būsi išgelbėtas. Būtent taip Petras buvo pasiųstas į pagonio Kornelijaus namus. Būtent tokiu būdu, per Jėzų Kristų, mūsų vergiškos tapatybės šiuolaikinė nomenklatūra gali gimti iš naujo, laisvais valstybės vadovais ir pareigūnais, o mankurtiška moderni obrazovanščina gimti visų gerbiamais Lietuvių bendruomenės išminčiais. 

 

  Visada prisiminkite ką sakė mūsų Mokytojas: ,,Jei jūs pasiliekate mano žodyje, iš tiesų esate mano mokiniai ir jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus".

plačiau
2021-03-10. Alvydas Veberis. ŽMONĖS JŪS, AR NE ŽMONĖS?

Papiktinimai neišvengiami, bet vargas žmogui, per kurį jie ateina. Jam būtų geriau, jei ant kaklo būtų užmauta girnapusė ir jis būtų įmestas jūron, negu papiktintų bent vieną iš šitų mažutėlių.

Daugeliui, Rezonansinės pedofilijos bylos – žudikės  dalyvių,  iki šio ausyse spengia mažos mergaitės-aukos Deimantės žodžiai: ,,ŽMONĖS JŪS, AR NE ŽMONĖS?“

Devyneri metai, kai ši byla niekaip nesibaigia. Visos šios bylos aukos,- tų įvykių liudininkai, mergaitės globėja Neringa Venckienė tebetampomi po teismus.

plačiau
2021-03-09 . Prabilo Delfyje dirbanti žurnalistė

Sveiki, jums rašo Delfio žurnalistė. Savo vardo neminėsiu, nes bijau susidorojimo. Pastabesni žmonės tikriausiai jau senai suprato kas per nusikaltimai vykdomi prisidengiant Corona. Drąsiai galiu patinkinti, kad jokio viruso nėra. Mes Delfio redakcijoje ne tik nesilaikome atstumo, bet ir jokių kaukių nedėvime. Kodėl? Nes viruso nėra!

plačiau
2021-03-08 . Dovydas Norkūnas  .  KAS YRA ŠEIMA?

Nu padarom dabar tą patį, ką padarėm su konvencija, su partnerystėmis. Ir čia nekalbu apie diskriminaciją, bet prisiminkim kad turim konstituciją ir nuomonę galinčią išreikšti visuomenę.

plačiau